Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
Blue Breaking News YouTube Channel Art
www.minuaeg.com

Ema ja Tütre Avameelne Vestlus: TV3 Uues Veebisaates “Räägi välja!”

TV3.ee uue veebisaate “Räägi välja!” esimeses osas olid külalisteks ema ja tütar, Gerli Padar-Parmas ja Amanda Padar. Saates arutati põnevaid küsimusi, mis aitasid neil üksteise kohta rohkem teada saada ja suhteid avada.

Üks huvitavamaid hetki saates oli, kui Gerli ja Amanda vastasid küsimusele: “Kui ma saaksin ühe eestlasega üheks päevaks kohad vahetada, siis kelle ma valiksin?” Amanda mõtles pikalt vastust, kuid Gerli teadis kohe, et tema sooviks päevaks astuda oma venna Tanel Padari kingadesse. “Ma vist vahetaksin Taneliga üheks päevaks. Ma arvan, et see oleks väga huvitav! Ma näeksin kohe, kuidas elu läbi tema silmade on. Saaks päris põnevaid asju teada,” ütles Gerli.

Amanda ei suutnud kohe välja mõelda, kellega ta sooviks kohad vahetada. Ema Gerli pakkus välja Kaja Kallase ja Brigitte Susanne Hundi, kuid need valikud tundusid Amandale liiga tõsised. Lõpuks jõudsid nad järeldusele, et Amanda võiks vahetada kohad mõne meesterahvaga, kuid täpset isikut nad ei suutnud määrata.

Saade “Räägi välja!” toob ekraanile Eesti kuulsused ja nende lähedased, kes panevad proovile oma teadmised üksteise kohta põnevate ja lõbusate küsimuste kaudu. Vaata saadet, et teada saada, kui hästi tuntakse üksteist ja millised huvitavad paljastused ilmsiks tulevad!

Uus ja kaasahaarav veebisaade “Räägi välja!” ootab sind TV3.ee lehel!
Allikas: TV3

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi