Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
minuaeg.com 3

Ema armastus: Kõrgem kui Taevas, Sügavam kui Ookeanid

Ema on see universumi nõidur, kelle armastus ja pühendumine on mõõtmatu ning ulatub kaugemale kui taevas. Tema süda on nagu avatud taevas, täis lõpmatust, mis valgustab tema lapse teed ja kaitseb teda kõigi elu keerdkäikude eest.

Ta on valmis minema kaugele kaugemale, kui silm ulatub või mõistus lubab, et kaitsta ja hoida oma last. Tema armastus on nagu helendav tähtede särk, mis valgustab pimedaid öid ja juhatab teed läbi elu keerdkäikude.

Ta on valmis andma endast kõik, isegi kui see tähendaks kuutaevast alla toomist, et näidata oma lastele armastuse ja hoolekande sügavust.

Tema armastus on lõpmatu ookean, mille sügavustes saab laps tunda end kaitstuna ja armastatuna igavesti. Ema on elav tõestus sellest, et tõeline armastus on võimas ja lõpmatult kaunis jõud, mis suudab ületada kõik takistused ja kanda meid läbi elu tormide, kuni jõuame rahulikule rannale.
Loe teisi mõtteterasi SIIT

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

Finantsinspektsiooni scaled

Finantsinspektsioon tegi Creditstar Estonia AS-ile ettekirjutuse

Finantsinspektsioon (FI) tegi Creditstar Estonia AS-ile (registrikood 11251314) ettekirjutuse, kuna tuvastas minetusi tarbijate krediidivõimelisuse hindamises

error: Sisu on kaitstud!