Tuesday , 27 July 2021

Elu toob meie teele pidevalt muutusi.

Elu toob meie teele pidevalt muutusi.  Paljud tervitavad neid tänulikult, kuid on ka palju inimesi, kes muutusi kardavad ning üritavad iga hinna eest kinni hoida tuntud ja turvalisest.
Sa seisad Elu koridoris. Sinu taga on sulgunud väga paljud uksed. Asjad, mida sa enam ei tee, ei ütle ega mõtle. Kogemused, mida sa enam läbi ei ela. Sinu ees avaneb lõputu koridor ustega – iga ukse taga ootab uus kogemus. Edasi liikudes leiad end avamas erinevaid uksi, mille taga on kogemused, mida soovid kogeda.

 

Usu oma sisemist teejuhti; usu, et ta juhib ja suunab sind sinu jaoks parimal moel ning et sinu vaimne areng muudkui avardub. Pole tähtis, milline uks avaneb või sulgub, sa oled alati hoitud. Sa olete igavene. Sa liigud igavesti ühest kogemusest teise. Vaata, kuidas avad uksi rõõmule, rahule, tervenemisele, küllusele ja armastusele. Uksi mõistmise, kaastunde ja andestuse juurde. Uksi vabadusse. Uksi, mille taga on eneseväärikus ja enese väärtustamine. Ukse enesearmastuse juurde. Kõik see on sinu ees. Millise ukse sa kõigepealt avad? Pea meeles, et sa oled hoitud. Tegemist on vaid muutusega. Oleme käinud ustest alates sellest ajast, kui sündisime. Sünd oli üks suur uks ja suur võimalus.

 

Tulime siia planeedile kogema Elu just selles ajas. Me valisime endale vanemad ja oleme sellest ajast saadik mitmetest ustest läbi läinud. Meile on kaasa antud sisemine varustus selleks, et elada siinset Elu täiel rinnal ja rikkalikult. Meil on selleks olemas kogu tarkus. Meil on selleks olemas kõik teadmised. Meil on selleks kõik võimed ja anded. Meil on selleks olemas vajalik armastus ja emotsioonid. Elu on siin selleks, et meid toetada ja meie eest hoolitseda ning meil tuleb seda teada ja uskuda. Uksed sulguvad ja avanevad pidevalt ning kui jääme keskendunuks endasse, siis oleme alati kaitstud, ükskõik millisest uksest me läbi läheme. Isegi kui läbime siin planeedil viimast ust, pole see veel lõpp. See on ühe uue seikluse algus. Muutuse kogemises pole midagi halba. Täna on uus päev. Me kogeme palju imelist ja uut. Me oleme armastatud. Ja nii see on.
Ära karda avada uusi uksi elus!

Jaga

Vaata ka:

Faina Ranevskaja

9 tarka võrratu Faina Ranevskaja tsitaati

Üks 20. sajandi kõige silmapaistavatest näitlejatest on tuntud mitte ainult oma rollide eest teatris ja …

55905131 10220197085011988 94140619361878016 n

Isa ja poeg läksid kord mägedesse.

Isa ja poeg läksid kord mägedesse. Poeg lõi jala vastu kivi ära ja karjatas: „Ai!“ …

dave hoefler oJ H 1wkKEs unsplash scaled

12 karmi elutõde, mida me ei soovi tunnistada, kuid mis on tõsi

1. Meie elus on palju sellist, mida me ei saa kontrollida. Sa ei saa kontrollida …

143772923 3489248021184028 7745453323867296756 n

orgive yourself for not always reaching for the stars

Forgive yourself for not always reaching for the stars, for being fragile, for unnecessary guilt, …

Leave a Reply