Monday , 25 October 2021
ekre

EKRE laus vale oma valijatele, et valitsus tahab langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra. Kurb on see, et nende vailjad usuvad ka seda.

EKRE laus vale oma valijatele, et valitsus tahab langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra. Kurb on see, et nende vailjad usuvad ka seda.

 

Reformierakonna salaplaan pärast valimisi: langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra

Kõik, kes te saite seda pealkirja lugedes šoki, olge mureta, väidetu ei vasta (teadaolevalt) tõele. See on – me väga loodame – libauudis.

Miks Uued Uudised siis nüüd nii teeb, võib mõni küsida. Aga sellepärast, et juhtida tähelepanu veelgi uskumatutele valedele, mida Reformierakond ja Kaja Kallase on hakanud EKRE kohta metoodiliselt levitama.
Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Peaminister kuulutas valitsuse pressikonverentsil, ETV “Esimeses stuudios” ja oma Facebooki kontol külma kõhuga, et EKRE on planeerinud tõsta alates järgmisest aastast aktsiise.

Tegemist on reaalsusega nii karjuvas vastuolus oleva valega, et tundub uskumatu, kuidas täiskasvanud inimene (ja veel peaminister!) loodab sellega mingit edu saavutada. Aga küllap on oravaparteilased teinud kalkulatsiooni, et nende toetajate hulgas on enamuses poliitikavõhikud, kellele võib ajada mistahes pläma.

Iga vähegi uudiseid jälgiv inimene teab, et maksude langetamine on juba aastaid olnud EKRE üks keskseid valimislubadusi, mis tehti valitsuses olles ka teoks – kahe aasta jooksul langetati nii alkoholi-, diisli-, gaasi-, ja elektriaktsiisi.

Tõsi, koalitsioonipartner Isamaa nõudmisel tehti langetus kaheks aastaks klausliga, et kui see end ära tasub, siis muutub alaliseks. Vahepeal aga toimus võimupööre ning nüüd sõltub uuest valitsusest, kas maksud jätta endiselt madalaks või tõsta need kahe aasta tagusele tasemele.

Olgu öeldud, et maksulangetus tasus end igati ära, maksulaekumised olid prognoositust suuremad, inimestele ja ettevõtetele jäi rohkem raha kätte, mis ühtlasi turgutas Eest majandust. EKRE on jätkuvalt madalate aktsiiside poolt.
Miks ei taha Reformierakond jätkata madalate maksudega? Sest nad ei saa mingil juhul tunnistada, et EKRE majanduspoliitika on oravaparteilaste omast tulemuslikum. Ja nii ei jäägi muud üle kui valetada – selleks, et eksitada valijaid ja mustata konkurenti.

Lõpetuseks… Reformierakonna poliittehnoloogid ja spin-doktorid, olge hoiatatud… Teie valed ei jää ilma pariteetse vastuseta. Valed on nagu bumerang, mis tulevad teile ringiga tagasi.

Loe ka:  KUIDAS EKRE OMA VALIJAID PETAB.

Loe ka: EKRE väiksest inimesest ei hooli.

Allikas. Uueduudised.ee

Jaga

Vaata ka:

crayons g8b4a34a6b 640

Koolivaheaja soovitus lastele: Üks võimalus end päriselt välja puhata, on viibida värskes õhus

“Üks võimalus end koolivaheajal  päriselt  välja puhata ja mõtted välja lülitada igapäevasest arvuti taga istumisest …

lightbulb g78fb3c71d 640

Aab: energia hinnatõusu leevendatakse kahe meetme abil

“Võrguteenuse tasust 50 protsenti plaanime riigi poolt kõigile kodu- ja äritarbijatele kinni maksta. Soodustus kehtiks …

download

Kindel osa Tartu identiteedist – kohvik Werner. Läbi aegade ja ikka veel!

Kunstnik Ilmar Kruusamäe on Werneri stammkunde alates 1970. aastate lõpust, mil ta oli majandustudeng ja …

Tarokaart

Esmaspäev 25.10 Tarokaart on MÕÕGAD 4

Soovid täna seda, et kõik asjad oleksid kindlalt Sinu kontrolli all ja tasakaalus. See aga …