Huvitavat

EHMATAV! 40 ndatesse jôudnud naine polegi veel selgeltnägija, joogainstruktor, väenaine, kaugravija, valgusolend, tantraekspert, lingamspets, kouts ega holistiline hingamisterapeut

Täna õhtupoolikul tabas Tallinnas elavat Tiiut (40) karm ja ehmatav šokk – ta on jõudnud 40ndatesse ja ta pole mingil arusaamatul põhjusel ikka veel ei selgeltnägija, joogainstruktor, väenaine, kaugravija, valgusolend, tantraekspert, lingamspets, kouts ega holistiline hingamisterapeut.

Tiiu (nimi arusaadavatel põhjustel muudetud, sest vastavaid ameteid pidavad eakaaslased seda jama absoluutselt ei salliks, toim) on toimuvast sokis ja enda sõnul lagunes tema elu seetõttu päevapealt.

Pere ütles lahti

“Kõige hullem oli ikka isa reaktsioon, kui talle teada andsin, et olen nüüd 40 täis ja töötan endiselt kontoritööl ja et minust pole ikka veel saanud ei selgeltnägija, väenaine, joogainstruktor, kaugravija, valgusolend, tantraekspert, lingamspets, kouts ega holistiline hingamisterapeut,” ütles Tiiu.

Uurime Tiiult, mida isa siis talle uudise peale ütles.

“”Sina lits meie koju enam oma jalga ei tõsta!” oli ainuke, mida ma kuulsin telefonis ja siis ta pani ära,” puhkeb Tiiu nutma.

“Püüdsin ka emale helistada ja saatsin hunniku sõnumeid, aga ainuke, mida ema vastas, oli, et “HÄBI! Ja et naabri Virve t

Loe edasi SIIT
Allikas. Lugejakiri.ee

Jaga
Back to top button