Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
drevneegipetskij goroskop

Egiptuse horoskoop: vaata järgi, kes oled sina iidse ja müstilise Egiptuse astroloogia järgi.

Egiptuse horoskoop: vaata järgi, kes oled sina iidse ja müstilise Egiptuse astroloogia järgi

Vaata järgi, millise müstilise märgi all sina oled sündinud!

Niilus (Hapi) (1.- 7. jaanuar, 19.- 28. juuni, 1.- 7. september, 18.- 26. november)

Egiptuse astroloogia esimest sodiaagimärki kutsutakse Niiluseks. See märgib uut algust. Selle märgi all sündinud inimesed on väga kirglikud ja elujõulised. Nad soovivad vältida iga hinna eest konflikti. Nad armastavad väga unistada ja eriti sellest, milliseid võimalusi elul pakkuda on. Kõige paremini sobivad nad kokku Amon-Ra ja Setiga

Amon-Ra (8.- 21. jaanuar, 1.- 11. veebruar)

Selle märgi all sündinud inimesed on suurepärased juhid. Nad on enesekindlad ja suudavad oma elu kontrolli all hoida. Kui nad leiavad oma kutsumuse, siis on nad väga motiveeritud ning suudavad ka teisi inspireerida. Väga edukad peaksid need inimesed olema teiste nõustamises ja mentorluses. Kõige paremini sobivad nad kokku Niiluse ja Horusega.

Mut (22.- 31. jaanuar, 8.- 22. september)

See sodiaagimärk sümboliseerib ema. Inimesed, kes on sündinud selle märgi all on loomupärased hoolitsejad ja lohutajad. Nad on praktilise meele ja loogilise mõtlemisega ning neile sobiks suurepäraselt töö juristina, meditsiiniõena või õpetajana. Kõige paremini sobivad nad kokku Amon-Ra ja Thothiga.

Geb (12.- 29. veebruar, 20.- 31. august)

Selle märgi all sündinud inimesed on heatahtlikud ja tundlikud. Nad usaldavad oma intuitsiooni ja tundeid ning neid puudutab sügavalt kõik see, mis maailmas toimub. Nad hoolivad keskkonnast ja meie koduplaneedi käekäigust. Kõige paremini sobivad nad kokku Seti ja Horusega.

Osiris (1.- 10. märts, 27. november – 18. detsember)

Selle märgi all sündinud inimestel on kaks poolt. Ühelt poolt on nad väga tugevad, kuid teisalt jällegi haavatavad. Nad on entusiastlikud ja pühenduvad oma eesmärkidele kogu hingega. Neil on palju energiat ja nad on väga iseseisvad. Kõige paremini sobivad nad kokku Isise ja Thothiga.

Isis (11.- 31. märts, 18.- 29. oktoober, 19.- 31. detsember)

Selle märgi all sündinud inimesed on väga otsekohesed. Nende eesmärgiks on vältida valearusaamu ning rääkida alati seda, mida mõtlevad. Nad on väga kaitsvad ja hoolitsevad nende suhtes, keda nad armastavad. Nad on energilised ja mängulised. Kõige pareminini sobivad selle märgi all sündinud inimesed kokku Osirise ja Thothiga.

Thoth (1.- 19. aprill, 8.- 17. november)

Thoth on tuntud kui tarkuse jumal. Selle märgi all sündinud inimesed on suurepärased probleemide lahendajad. Neil on hea mälu ning nad ei unusta kunagi ühtegi heategu, mida keegi on neile teinud. Nad on tõelised romantikud ja otsivad alati kindlat ja stabiilset suhet. Kõige paremini sobivad nad kokku Basteti ja Isisega.

Horus (20. aprill – 7. mai, 12.- 19. august)

Selle märgi all sündinud inimesed on julged ning nad ei karda võtta riske, et saavutada seda, millest nad unistavad. Nad armastavad olla juhipositsioonil ja motiveerivad ka teisi. Nad on optimistlikud ja püüdlevad alati selle poole, et saada parim, mis elul pakkuda on. Kõige paremini sobivad nad kokku Basteti ja Gebiga.

Anubis (8.- 27. mai, 29. juuni – 13. juuli)

Selle märgi all sündinud inimesed armastavad privaatsust ja omaette olemist. Nad on kirglikud, kuid samas pigem introvertsed. Nad armastavad rahu ja hindavad seda, kui neid ümbritseb harmooniline keskkond. Isegi kui nende tunded on väga tugevad, siis on nad enamasti pealtnäha rahulikud ja väljapeetud. Nad sobivad kõige paremini kokku Basteti ja Isisega.

Seth (28. mai – 18. juuni, 28. september – 2. oktoober)

Selle märgi all sündinud inimesed on perfektsionistid, kes otsivad alati tõde ja harmooniat. Neil on raskusi olla paigal ja nad otsivad pidevalt muutusi. Nad on suurepärased suhtlejad ja armastavad tähelepanu keskpunktis olemist. Neile meeldib leida lahendusi erinevatele ettetulevatele probleemidele. Kõige paremini sobivad nad kokku Gebi ja Niilusega.

Bastet (14.- 28. juuli, 23.- 27. september, 3.- 17. oktoober)

Selle märgi alla sündinud inimesed otsivad oma elus rahu ja tasakaalu. Neil on väga tugev intuitsioon ja nad suudavad väga hasti tunnetada inimeste käitumise taga olevaid motiive. Nad võivad tunda tõmmet maagia ja müstika suunas. Kõige paremini sobivad selle märgi all sündinud inimesed Sekhmeti ja Horusega.

Sekhmet (29. juuli – 11. august, 30. oktoober – 7. november)

Selle märgi all sündinud inimesed on väga maised ja praktilised. Nad on väga intelligentsed ja neile sobib töötamine juhtival kohal. Nad on perfektsionistid ja neil on tugevalt arenenud õiglustunne. Selle märgi esindajad sobivad suurepäraselt kokku Basteti ja Gebiga.

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

error: Sisu on kaitstud!