Erakorralised uudised
joulud

Eesti valitsus otsustas, et maksab kõigile Eesti inimestele jõulutoetust.

Tallinn, 6. detsember 2023 – Eesti valitsus otsustas täna, et maksab kõigile Eesti inimestele jõulutoetust 1 euro. Otsuse taga on hea majanduskasv Eestis ja helded valitsuse liikmed.

“Oleme otsustanud näidata oma toetust Eesti inimestele,” ütles peaminister. “Meie majandus kasvab ja meil on raha, mida jagada. 1 euro on väike summa, kuid see on märk sellest, et me hoolime.”

Jõlutoetust makstakse kõigile Eesti inimestele, olenemata nende sissetulekust või vanusest. Toetus makstakse välja detsembris.

Oluline on märkida, et 1 euro pealt võetakse maha riiklikud maksud. Seega jääb inimestele kätte umbes 88 senti.

“Me ei saa ju inimesi täiesti ilma jätta,” ütles rahandusminister. “Aga me ei saa ka liiga palju kulutada.”

Jõlutoetuse otsus on pälvinud nii kiitust kui ka kriitikat. Mõned inimesed peavad seda valitsuse heatahtlikkuse väljenduseks, teised aga naljakaks ja mõttetuks.

“See on lihtsalt naeruväärne,” ütles üks inimene sotsiaalmeedias. “1 euro on nii väike summa, et sellest ei ole mingit kasu.”

“Ma arvan, et see on tore žest,” ütles teine inimene. “See näitab, et valitsus hoolib inimestest.”

Jõlutoetuse otsus on kindlasti üks selle talve naljakaimaid uudiseid. tegemist on nalja ja liba uudisega. Mõnusat talvist päeva Kõigile 🙂

Vaata ka:

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 11.04 – 12.04.2024

Tallinn 11.04 kell 15.39 sõitsid päästjad Põhja-Tallinnasse Manufaktuuri tänavale, kust oli tulnud teade sügavasse kraavi

error: Sisu on kaitstud!