Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
TikTok

Eesti TikToki uus tase: Pakiautomaatide kaudu kerjamisest, kuni loositädi luksutavate hüüdeni

Ah, Eesti TikToki kullakaevurid on oma loovuse uuele tasemele viinud, eks ole? Vot see on innovatsioon – kui tavaline kerjamine tundub liiga 2019, siis miks mitte küsida otse postkasti väikest kingitust? Noh, kui meil on nii võimekaid inimesi, kes suudavad numbri ja pakiautomaadi koordinaadid kokku klõbistada, siis vähemalt on lootust, et nad ei pea oma geeniust raiskama päris töö peale.

Ja oh seda rõõmu, kui keegi neile tõesti midagi saadab! Kujuta ette seda värinat, kui pakiautomaat õrnalt ukseluku avab – see on nagu lotovõit ilma piletita. Muidugi, me ei räägi siin süütust vikerkaar-sprinkleritest või täiskasvanute LEGOst. Me räägime tasuta asjadest, mida on TikToki “loositädi” jumalikul heakskiidul võimalik noppida.

Loe ka: “Loositädi” Hanna Liisa Kalinina ebaseaduslikud alkoholiloosid TikTokis

Loe ka: VIDEO! Aga nüüd hoidke alt, Tiktoki staar Kaja haaras mikrofoni. NB! Nõrganärvilistele ei soovita.

Ja eks me kõik ole näinud seda kirevat seltskonda, kes joob live’is nagu oleks viimnepäev, lahendab oma eluprobleeme nagu oleks Jerry Springerist inspireeritud tõsielusari ja kelle vokaabulaar on piisavalt värvikas, et panna punastama iga tänavakunstniku grafiti. Sisuloojad? Pigem nagu draamakuningad ja -kuningannad, kes etendavad igapäevast saagat pealkirjaga “Mina, mu ego ja TikTok”.

Aga hoidkem siiski pead kõrgel, sest Eestis leidub ka neid, kes suudavad pakkuda midagi enamat kui madalalaubalist matslikkust. Need haruldased pärlid TikToki mudameres, kes teevad sisu, mis ei pane sind tahtma oma telefoni vastu seina visata. Nii et jah, tõstame klaasid neile vähestele, säravatele talentidele – ja loodame, et nad ei otsusta kunagi avaldada oma mobiilinumbrit ja pakiautomaadi koodi.

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

error: Sisu on kaitstud!