Sunday , 20 June 2021
Justin McNairn 2

Austraaliast armastuse pärast Eestisse kolinud Justin Leo McNairni tõdeb, et Eesti kultuur erineb Austraalia omast paljuski.

Austraaliast armastuse pärast Eestisse kolinud Justin Leo McNairni tõdeb, et Eesti kultuur erineb Austraalia omast paljuski – toit, tants, ajalugu, keel, ilm ja inimeste olemus.
Austraaliast armastuse pärast Eestisse kolinud Justin Leo McNairni (27) erootilised etteasted on nõutud kunst! „Ma ei suuda juba praegu nõudlusega sammu pidada,“ tõdeb marulise minevikuga Justin, kes loodab luua rahuliku Eestimaa rüpes meelelahutusfirma, millega siinsele striptiisikultuurile särtsu anda. Paljud Eesti mehed, kelle seas on ka tuntud telenägu, on esinemise vastu juba huvi üles näidanud ja Justiniga ühendust võtnud.

 

Esimese asjana rõhutab Justin, et ta ei ole pelgalt strippar ning palub end mitte nii nimetada. „Striptiis on küll töö nimetus, aga see pole ainus, millega tegelen. Olen topless-kelner, modell, näitleja jne. Seetõttu eelistan, et mind nimetataks mees-meelelahutajaks. Tegemist pole ainuüksi sellega, et lähen lavale ja hakkan aeglaselt riideid ära võtma – ma näen vaeva, kulutan raha ja treenin,“ räägib ta.

Loe edasi: Õhtuleht.ee
Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Laupäev 19.06 Tarokaart on Müntide Äss

Laupäev 19.06 Tarokaart on Müntide Äss Müntide äss ja ka teised ässad, näitab meis peituvaid …

tuli

Kasulikud soovitused, kuidas kuum jaaninädal valutult üle elada

Kasulikud soovitused, kuidas kuum jaaninädal valutult üle elada Jaanipäev toob endaga kaasa õnnetuste arvu hüppelise …

Tarokaart

Reede 18.06 Tarokaart on MAAILM

Reede 18.06 Tarokaart on MAAILM Maailm – naeratame ja maailm naeratab meile vastu! Üks ajajärk …

Tarokaart

Neljapäev 17.06 Tarokaart on Õnneratas

Neljapäev 17.06 Tarokaart on Õnneratas Võtmesõnad: Hea õnn, saatus, muutus, elutsüklid, usk, muutused. Kui see …