Saturday , 22 February 2025
Arnold Ruutel

Arnold ja Ingrid Rüütel lahkusid EKRE-st, märkides erakonna liikmeskonna kahanemist

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) liikmeskonna kahanemine sai uue tähise, kui parteist lahkusid auesimees ja endine president Arnold Rüütel ning tema abikaasa Ingrid Rüütel, kes olid erakonnaga seotud ligi 30 aastat.

Arnold ja Ingrid Rüütli lahkumine EKRE-st kajastub registris vastavalt 26. ja 25. juuni seisuga.

Endine president Arnold Rüütel kuulus EKRE õigusliku eelkäija, Maarahva Erakonna, ridadesse alates selle loomisest. 1999. aastal sai parteist Eestimaa Rahvaliit ja 2012. aastal muutus see EKRE-ks.

  1. juunil Jõhvis toimunud EKRE kongressil ei edastanud Arnold Rüütel ka kongressi kavas olnud erakonna auesimehe tervitust.

EKRE-st on pärast juuni alguses lahvatanud sisemist kriisi lahkunud üle 500 inimese.

Vaata ka:

file 20191211 95111 fbz9rf

ILM: Pühapäev 23.02 – Kohati võib sadada vähest vihma, lörtsi ja ka jäävihma.

Öösel: Lääne-Eestis on pilves selgimistega ilm, kohati võib sadada vähest vihma, lörtsi ja ka jäävihma.

minuaeg.com uudised

OLULINE: Keskkonnaagentuur väljastas 6 maakonnale esimese taseme hoiatuse.

Eesti hoiatused 22.02 kohati sajab jäävihma, on jäidet. Teedel on libeduseoht.23.02 püsib jäävihma ja libeduseoht.