Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
horoskoop armastus

Armastuse tähesära: Nädala Armastuse Horoskoop 12.02 – 18.02.2024

Tere, armsad sõbrad! Vaadelgem, milliseid põnevaid arenguid toob armastuse maailm meie ellu sel nädalal. Olge avatud südamega ja valmis vastu võtma armastuse väge, mis võib teie ellu tuua imelisi muutusi ja sügavaid emotsioone.

Jäär (21. märts – 19. aprill): See nädal võib tuua teie ellu uue armastuse või süvendada olemasolevat suhet. Olge avatud oma tunnetele ja olge valmis jagama oma südame soove ja unistusi oma partneriga.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Armastuse valdkonnas võib see nädal tuua teie ellu mõningaid põnevaid võimalusi ja romantilisi hetki. Olge avatud uutele kohtingutele või üllatuslikele žestidele oma partnerilt.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Kaksikud, see nädal võib tuua teie ellu selgust ja selgust suhete valdkonnas. Olge avatud ausale suhtlemisele ja ärge kartke väljendada oma vajadusi ja soove oma partnerile.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Armastuse ja suhete valdkonnas võib see nädal tuua teie ellu sügavaid emotsioone ja sidemeid. Olge avatud oma haavatavusele ja laske end viia armastuse voogudel, olles samas valvsad oma piiride suhtes.

Lõvi (23. juuli – 22. august): See nädal võib tuua teie ellu uusi romantilisi võimalusi ja seiklusi. Olge avatud uutele kohtingutele või romantilistele ettevõtmistele, mis võivad teie suhtele värskust tuua.

Neitsi (23. august – 22. september): Armastuse valdkonnas võib see nädal tuua teie ellu mõningaid väljakutseid või segadust. Olge avatud suhtlemisele ja ärge kartke väljendada oma tundeid ja mõtteid oma partnerile.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Kaalud, see nädal võib tuua teie ellu sügavamaid emotsionaalseid ühendusi ja sidemeid. Olge avatud oma südamele ja laske armastusel voolata vabalt, olles samas valvsad oma piiride suhtes.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Armastuse ja suhete valdkonnas võib see nädal tuua teie ellu sügavaid muutusi ja transformatsioone. Olge avatud uutele võimalustele ja ärge kartke vabastada minevikust, mis teid tagasi hoiab.

Ambur (22. november – 21. detsember): See nädal võib tuua teie ellu uut romantikat ja seiklusi. Olge avatud uutele kohtingutele või romantilistele ettevõtmistele, mis võivad tuua teie suhtesse värskust ja põnevust.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Armastuse valdkonnas võib see nädal tuua teie ellu stabiilsust ja kindlust. Olge avatud südamlikule suhtlemisele ja olge valmis investeerima oma suhtesse aega ja energiat.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Veevalajad, see nädal võib tuua teie ellu uusi armastuse võimalusi ja seiklusi. Olge avatud uutele tutvustele ja ärge kartke väljendada oma tundeid ja soove oma potentsiaalsele partnerile.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Armastuse ja suhete valdkonnas võib see nädal tuua teie ellu sügavat emotsionaalset sidet ja ühendust. Olge avatud oma südamele ja laske end viia armastuse voogudel, olles samas valvsad oma piiride suhtes.

Olge avatud ja vastuvõtlikud armastuse energiale, mis sel nädalal teie ellu voolab, ning laske sellel rikastada ja täiustada teie suhteid ja emotsionaalset sidet. Soovin teile kõigile imelist armastusrikast nädalat!

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Tänane päev toob esile sinu loova poole. Sinu ideed

error: Sisu on kaitstud!