Erakorralised uudised
sex

Armastuse Tähemärgid: Sodiaagi Vähemtuntud Voodisaladused

Astroloogias käsitletakse tihti sodiaagimärkide omadusi ja kalduvusi, kuid seksuaalsuse ja intiimsuse osas on oluline meeles pidada, et iga inimese seksuaalkäitumine on ainulaadne ja mõjutatud paljudest teguritest peale sodiaagimärgi. See hõlmab isiklikke eelistusi, kogemusi, keemiat partneriga ja isegi hetke emotsionaalset seisundit.

Astroloogia pakub siiski üldistusi märkide kohta, märkides, et mõned märgid võivad olla vähem spontaansed või väljendusrikkad seksuaalselt, mis võib kellegi jaoks tunduda “saamatuna”. Näiteks, Maa elemendi märgid (Sõnn, Neitsi ja Kaljukits) võivad vajada rohkem aega, et end avada ja tunda end mugavalt, mistõttu võivad nad tunduda alguses kohmetud või reserveeritud.

Loe teisi huvitavasi horoskoope SIIT

Õhumärgid (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja) võivad kalduda rohkem verbaalsele suhtlusele ja mängulisusele, mis võib mõnikord tähendada, et füüsiline tegevus ei pruugi olla nende peamine fookus.

Selle asemel, et keskenduda märkidele, kes võivad tunduda “saamatumad”, on tervislikum lähenemine vaadelda, kuidas iga sodiaagimärgi omadused võivad rikastada intiimset kogemust, kui neid mõistetakse ja hinnatakse. Seksuaalne ühilduvus ja rahulolu on pigem partneritevahelise suhtluse, usalduse ja üksteise vajaduste austamise küsimus.

Vaata ka:

euro

Tartumaa inimesed langesid LHV petukõnede ohvriks ja kaotasid suuri summasi.

Lõuna prefektuuri ööpäevainfo Tartumaa Arvutikelmused Politseisse pöördus 54-aastane mees, kes sai väidetavalt LHV pangast e-maili,

brain g2559822c5 640

Seitse jaburat müüti sinu tervise kohta

Seattle ja Harvardi teadlased väidavad, et 50% maakera elanikest usub raudselt levinud müütidesse, mis tervisliku