Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop –  Reede, 1. märts 2024

Jäär: Täna on hea päev flirtimiseks ja uute suhete loomiseks. Teie energia on särav ja olete atraktiivne teistele.

Sõnn: Täna on hea päev keskenduda oma olemasolevale suhtele. Veeda aega oma partneriga ja väljenda oma armastust ja tunnustust.

Kaksikud: Täna on hea päev suhelda oma partneriga ja jagada oma tundeid ja mõtteid. Teie suhtlemisoskused on teravad ja olete võimeline looma sügavamat sidet.

Vähk: Täna on hea päev olla romantiline ja hell oma partneri vastu. Looge hubane ja soe atmosfäär.

Lõvi: Täna on hea päev olla enesekindel ja väljendada oma armastust julgelt. Teie kirg on nakkav ja teie partner hindab teie otsesust.

Neitsi: Täna on hea päev keskenduda praktilistele aspektidele oma suhtele. Rääkige oma rahandusest ja tulevikuplaanidest.

Kaalud: Täna on hea päev otsida tasakaalu ja harmooniat oma suhtes. Tehke kompromisse ja olge valmis oma partneriga arvestama.

Skorpion: Täna on hea päev olla aus ja otsekohene oma partneriga. Jagage oma sügavamaid tundeid ja ärge kartke olla haavatav.

Ambur: Täna on hea päev olla seiklushimuline ja proovida midagi uut oma partneriga. Minge reisile või tehke koos midagi põnevat.

Kaljukits: Täna on hea päev olla pühendunud oma suhtele ja näidata oma partnerile, et ta on teie jaoks oluline.

Veevalaja: Täna on hea päev olla originaalne ja loominguline oma lähenemisviisis armastusele. Üllatage oma partnerit millegi ootamatu ja erilisega.

Kalad: Täna on hea päev unistada ja ette kujutada oma ideaalset suhet. Usaldage oma intuitsiooni ja ärge kartke lasta oma südamel juhtida.

Vaata ka:

tallinna linnavalitsus

Tallinna Linnavalitsus premeeris ametnikke suurte preemiateg

Preemiaülekanne Tallinna linnavalitsuse ametnikele: Linnasekretär Priit Lello allkirjastatud käskkirjaga premeeriti hea töö eest. Eelmise linnavalitsuse

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist: “Maapiirkondade heaolu nimel astutud sammud ei täitnud ootusi”

Regionaalminister Madis Kallas (SDE) teatas teisipäeval oma lahkumisest ametist. Kallase volitused ministrirollis lõppevad südaööl. “Ministriks

error: Sisu on kaitstud!