Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Reede 1 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võimalik, et kohtad kedagi, kes raputab sinu maailma. Ole avatud uutele kogemustele.


Sõnn (20. aprill – 20. mai): Suhetes on tähtis aeg mõistmiseks ja sügavamaks sidemeks. Võta aega oma partneri kuulamiseks.


Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Suhtluses võivad tekkida arusaamatused. Ole selge oma sõnades ja kuula hoolikalt, mida teine ütleb.


Vähk (21. juuni – 22. juuli): Tunnete vallas võib esineda tõusude ja mõõnade perioode. Hoia oma emotsioonid tasakaalus ja väldi liigset dramaatilisust.


Lõvi (23. juuli – 22. august): Oled täis kirge ja võlu. Kasuta seda aega, et oma armuelu elavdada, olgu siis uue suhte alustamise või olemasoleva tugevdamisega.


Neitsi (23. august – 22. september): Sul võib olla võimalus parandada mõnda minevikus tekkinud arusaamatust. Ole avatud ja aus oma tunnete suhtes.


Kaalud (23. september – 22. oktoober): Suhtes olles püüdle tasakaalu ja harmoonia poole. Väldi liigseid kompromisse, mis võivad sind õnnetuks teha.


Skorpion (23. oktoober – 21. november): Kirg ja sügavus on sinu suhte võtmesõnad. Võimalik, et avastad partneri juures midagi uut ja põnevat.


Ambur (22. november – 21. detsember): Oled seiklushimuline ja otsid uusi kogemusi. Ole ettevaatlik, et mitte põhjustada arusaamatusi oma spontaansusega.


Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Töö ja suhte tasakaalustamine võib olla väljakutse. Veendu, et leidub aega ka lähedastele.


Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Ole avatud uutele ideedele suhetes, kuid ära unusta oma vajadusi ja piire.


Kalad (19. veebruar – 20. märts): Sinu intuitiivsus aitab sul mõista partneri tõelisi tundeid. Ole toetav ja mõistev.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri

candles g6b8e1541a 640

Inimjäänuste avastamine Võrus tekitab küsimusi

Täna keskpäeval avastasid Võru linna läbivatel möödujatel Räpina maanteel inimjäänused, mispeale kutsuti sündmuspaigale politsei. Juhtum

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!