Erakorralised uudised
horoskoop armastus

Armastuse horoskoop – Pühapäeval 7 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev romantiliseks seikluseks. Ole avatud uutele kohtumistele ja ära karda flirtida. Kui oled juba suhtes, siis planeeri oma partneriga midagi erilist.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Täna on hea päev oma tunnete väljendamiseks. Räägi oma partnerile, mida sa tema juures armastad ja hindad. Kui oled vallaline, siis veeda aega oma lähedastega.

Kaksikud (21. mai – 21. juuni): Täna on hea päev suhtlemiseks ja flirtimiseks. Ole seltskondlik ja naudi teistega koos olemist. Kui oled juba suhtes, siis arutle oma partneriga omavaheliste ootuste ja soovide üle.

Vähk (22. juuni – 22. juuli): Täna on hea päev romantiliseks õhtusöögiks või piknikuks. Looge oma partneriga hubane ja soe atmosfäär. Kui oled vallaline, siis veeda aega pere ja lähedastega.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Täna on hea päev oma loomingulise poole väljendamiseks. Kirjuta oma partnerile luuletus või tee talle maal. Kui oled vallaline, siis proovi uusi hobisid ja tegevusi, mis aitavad sul uusi inimesi kohata.

Neitsi (23. august – 22. september): Täna on hea päev praktiliste asjade ajamiseks. Korraldage koos oma partneriga oma kodu või tehke koos süüa. Kui oled vallaline, siis keskendu oma enesetundele ja enesekindlusele.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Täna on hea päev kompromisside leidmiseks. Kui teil on oma partneriga probleeme, siis proovige leida lahendus, mis sobib mõlemale. Kui oled vallaline, siis ole avatud uutele kohtumistele ja ära karda esimest sammu astuda.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Täna on hea päev oma emotsioonide väljendamiseks. Räägi oma partneriga oma tunnetest ja ära karda olla avatud. Kui oled vallaline, siis veeda aega iseendaga ja proovi paremini tundma õppida oma tundeid.

Ambur (22. november – 21. detsember): Täna on hea päev seiklemiseks ja reisimiseks. Kui oled oma partneriga, siis minge koos reisile või tehke midagi põnevat. Kui oled vallaline, siis reisimine aitab sul uusi inimesi kohata ja uusi kogemusi saada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Täna on hea päev oma ambitsioonide ja eesmärkide jagamiseks oma partneriga. Kui oled vallaline, siis keskendu oma karjäärile ja edule.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Täna on hea päev oma sõpradega aega veetmiseks. Kui oled oma partneriga, siis kutsuge oma sõbrad külla või minge koos üritusele. Kui oled vallaline, siis veeda aega oma sõpradega ja lase neil aidata sul leida uus armastus.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Täna on hea päev unistamiseks ja fantaasiaks. Mõelge, mida te oma armastusalalt soovite, ja visualiseerige oma unistuste suhet. Kui oled vallaline, siis ära karda olla romantiline ja unistada suurest armastusest.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale