Erakorralised uudised
love 2331486 960 720 576x560 1

Armastuse horoskoop pühapäev 15.10.2023

Jäär

Oled täna eriti romantiline ja armastav. Otsid võimalusi, kuidas oma partnerit üllatada ja rõõmustada. See võib olla alates väikesest kingitusest kuni romantilise õhtusöögini.

Loe ka: 42 Nädala loto horoskoop kõigile tähemärkidele

Sõnn

Oled täna oma partneriga lähedases kontaktis. Räägite palju ja jagate oma mõtteid ja tundeid. See võib viia sügavama mõistmiseni ja läheduse suurenemiseni.

Kaksikud

Oled täna flirtiv ja meeleolukas. Otsid võimalusi, kuidas uusi inimesi tundma õppida ja põnevaid kohtumisi kogeda. See võib viia uutele romantilistele võimalustele.

Vähk

Oled täna emotsionaalne ja tundlik. Otsid oma partnerilt tuge ja mõistmist. See võib olla hea aeg rääkida oma tunnetest ja muredest.

Lõvi

Oled täna enesekindel ja atraktiivne. Otsid võimalusi, kuidas oma partneri tähelepanu köita. See võib viia kirglike hetkedeni.

Neitsi

Oled täna analüütiline ja ratsionaalne. Otsid oma suhtes tasakaalu ja harmooniat. See võib olla hea aeg rääkida oma ootustest ja vajadustest.

Kaalud

Oled täna tasakaalukas ja mõistlik. Otsid oma suhtes rahu ja harmooniat. See võib olla hea aeg rääkida oma tunnetest ja soovidest.

Skorpion

Oled täna intuitiivne ja müstikast huvitatud. Otsid oma suhtes sügavamat tähendust. See võib olla hea aeg rääkida oma unistustest ja eesmärkidest.

Ambur

Oled täna optimistlik ja usud, et armastus on võimalik. Otsid võimalusi, kuidas oma partnerit üllatada ja rõõmustada. See võib viia romantilistele hetkedele.

Kaljukits

Oled täna realistlik ja pragmaatiline. Otsid oma suhtes stabiilsust ja turvalisust. See võib olla hea aeg rääkida oma tulevikuplaanidest.

Veevalaja

Oled täna loominguline ja uuendusmeelne. Otsid oma suhtes uusi väljakutseid ja põnevust. See võib olla hea aeg proovida midagi uut.

Kalad

Oled täna emotsionaalne ja tundlik. Otsid oma partnerilt armastust ja mõistmist. See võib olla hea aeg rääkida oma tunnetest ja vajadustest.

Vaata ka:

polina kuzovkova duKqXPO5Mdc unsplash

Sel nädalavahetusel on eriti soodne kodus olemine järgmistele tähemärkidele:

Vähk (22. juuni – 22. juuli) Vähk on loomult koduarmastaja, kes hindab turvalisust ja mugavust.

vangla

Endine pankrotihaldur Veli Kraavi tunnistas kohtus 1,5 miljoni euro omastamist

„Mul ei ole midagi ka reaalse vabadusekaotuse vastu,“ tegi endine edukas advokaat ja pankrotihaldur Veli Kraavi (52)