Esmaspäev , 26 veebruar 2024
armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop- Pühapäev 11. veebruar 2024

Armastuse horoskoop – Pühapäev 11. veebruar 2024

Jäär:

Täna on suurepärane päev oma tundeid väljendamiseks. Kui oled kellegagi armunud, siis ära karda seda talle öelda. Teie kirg ja enesekindlus on atraktiivsed ja võivad viia romantilise edu saavutamiseni.

Sõnn:

Täna on hea päev keskenduda oma partneri emotsionaalsetele vajadustele. Kuulake teda tähelepanelikult ja pakkuge talle tuge. Teie empaatia ja hoolivus tugevdavad teie sidet.

Kaksikud:

Täna on hea päev flirtida ja lõbutseda. Nautige oma seltskondlikku elu ja ärge kartke uusi inimesi kohata. Teie energiline ja särav isiksus köidab tähelepanu.

Vähk:

Täna on hea päev olla romantiline ja hell. Tehke oma partnerile komplimente, tehke talle kingitusi või planeerige eriline kohting. Teie sügavus ja tundlikkus teevad teid eriti ligitõmbavaks.

Lõvi:

Täna on hea päev olla enesekindel ja võimekas. Näidake oma partnerile, et olete iseseisev ja võimeline enda eest hoolt kandma. Teie tugevus ja iseseisvus on imetlusväärsed.

Neitsi:

Täna on hea päev olla praktiline ja realistlik. Ärge oodake liiga palju ega tehke liiga suuri lubadusi. Teie usaldusväärsus ja vastutustunne on rahustavad.

Kaalud:

Täna on hea päev olla diplomaatiline ja kompromissivalmis. Kui teil on oma partneriga probleeme, siis püüdke neid rahulikult ja konstruktiivselt lahendada. Teie tasakaalukas ja harmooniline lähenemine aitab vältida konflikte.

Skorpion:

Täna on hea päev olla kirglik ja intensiivne. Väljendage oma tundeid avatult ja ausalt. Teie sügavus ja salapära on intrigeerivad ja võivad sütitada romantilist tuld.

Ambur:

Täna on hea päev olla seiklushimuline ja optimistlik. Uurige uusi kohti koos oma partneriga ja proovige uusi asju. Teie entusiasm ja elurõõm on nakkav.

Kaljukits:

Täna on hea päev olla pühendunud ja usaldusväärne. Näidake oma partnerile, et olete tema jaoks olemas ja et võite temaga alati arvestada. Teie lojaalsus ja toetus on hindamatu.

Veevalaja:

Täna on hea päev olla originaalne ja loominguline. Üllatage oma partnerit millegi erilisega, mis näitab teie armastust ja hoolivust. Teie ebatavaline lähenemine hoiab teie suhet värskena.

Kalad:

Täna on hea päev olla unistav ja romantiline. Looge oma partneriga eriline atmosfäär, mis soodustab lähedust ja armastust. Teie tundlikkus ja empaatia teevad teid eriliseks.

Pange tähele, et see on üldine armastuse horoskoop ja see ei pruugi kehtida kõigile.

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

26.02.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile toimus 1 liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 26 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 25.02.2024 kella

minuaeg.com uudised

Põhja päästekeskuse operatiivsündmused 23.02 – 26.02.2024

Tallinn 23.02 kell 11.00 teavitati häirekeskust, et Mustamäel E. Vilde tee kortermajas tunneb teataja oma

error: Sisu on kaitstud!