Wednesday , 19 June 2024
armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled valmis astuma julgemaid samme ja võtma riske oma partneriga. Romantilised üllatused võivad viia suhte uuele tasemele. Ole siiski ettevaatlik, et mitte olla liiga impulsiivne.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Stabiilsus ja turvalisus on täna armuelus olulised. Tunned soovi veeta aega koos partneriga koduses keskkonnas, nautides rahulikku ja romantilist õhtut. Vallalised Sõnnid võivad tunda tõmmet kellegi poole, kes pakub neile turvatunnet ja kindlustunnet.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Suhtlemine ja avatus on täna võtmetähtsusega. Vestlused armastuse ja suhete teemal võivad viia sügavamate sidemete loomiseni. Ole valmis kuulama ja jagama oma tundeid, et vältida arusaamatusi. Vallalised Kaksikud võivad kohtuda kellegi uue ja põnevaga.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Emotsionaalne lähedus ja hoolivus on täna fookuses. Püüa veeta kvaliteetaega oma partneriga, jagades südamest südamesse vestlusi ja luues sügavaid ühendusi. Vallalised Vähid võivad kohtuda kellegagi, kes mõistab ja hindab nende tundlikkust ja kaastundlikkust.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Romantika ja kirg on täna täies hoos. Oled valmis väljendama oma tundeid ja näitama partnerile, kui palju nad sulle tähendavad. Vallalised Lõvid võivad tõmmata tähelepanu oma karisma ja enesekindlusega, leides kellegi erilise.

Neitsi (23. august – 22. september): Täna on hea aeg lahendada kõikvõimalikke suhteprobleeme ja luua harmooniat. Ole avatud ja aus oma tunnete suhtes ning püüa leida kompromisse. Vallalised Neitsid võivad leida kedagi, kes hindab nende praktilisust ja tähelepanelikkust.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Armuelus on täna tasakaal ja harmoonia olulised. Püüa vältida konflikte ja keskendu positiivsetele külgedele oma suhtes. Vallalised Kaalud võivad kohtuda kellegagi, kes jagab nende väärtusi ja toob nende ellu rahu.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Täna võib armuelu olla intensiivne ja kirglik. Ole valmis sügavateks emotsionaalseteks kogemusteks ja intiimseteks hetkeks. Vallalised Skorpionid võivad tõmmata kellegi ligi, kes mõistab ja hindab nende sügavust ja kirge.

Ambur (22. november – 21. detsember): Seiklused ja uued kogemused on täna armuelus esiplaanil. Võimalik, et soovid teha midagi uut ja põnevat koos partneriga. Vallalised Amburid võivad kohtuda kellegagi, kes jagab nende seikluslikku vaimu ja armastust vabaduse vastu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Täna on hea aeg keskenduda pikaajalistele eesmärkidele ja plaanidele armuelus. Ole valmis arutama tulevikuplaane ja tegema kindlaid samme oma suhte edendamiseks. Vallalised Kaljukitsed võivad kohtuda kellegagi, kes jagab nende ambitsioone ja väärtusi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Sõprus ja partnerlus on täna olulised. Püüa tugevdada oma sidemeid läbi avatud ja ausa suhtlemise. Vallalised Veevalajad võivad leida armastuse kellegi näol, kes jagab nende intellektuaalseid huvisid ja sõprust.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Romantika ja unistused on täna armuelus tähtsal kohal. Ole avatud oma tunnete väljendamisele ja lase end kaasa haarata romantilistest hetkedest. Vallalised Kalad võivad kohtuda kellegagi, kes jagab nende unistusi ja romantilist nägemust elust.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev 20 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Sauade ÄssTäna ootab sind energialaeng ja uusi võimalusi

kert kingo

Kert Kingo visati Tartu vallavolikogu EKRE fraktsioonist välja

EKRE-sisest kodusõda süvendas hiljutine Tartu vallavolikogu EKRE fraktsiooni otsus, mis viis Helmete lemmiku, Kert Kingo,