Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
gaspar zaldo Z9NAI0mf1KA unsplash

Armastuse horoskoop 12 tähemärgile

Armastus on universaalne tunne, mis ühendab meid kõiki. Igal tähemärgil on oma unikaalne viis armastuse kogemiseks ja väljendamiseks. Olgu see suur armastus või lihtsalt mööduv kiindumus, igal suhtel on oma koht ja tähendus meie elus.

Jäär (21. märts – 19. aprill)
Jäär, sel kuul võid kogeda intensiivseid tundeid. Olgu see uus tutvus või sügavam sidumine praeguse partneriga, sinu kirene energia on silmnähtav. Ära pelga näidata oma tõelisi tundeid.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)
Sõnn, sa võid kohata kedagi, kes jagab sinu materiaalseid ja praktilisi väärtusi. See võib olla suurepärane aeg, et luua stabiilne ja püsiv suhe, mis põhineb mõlemale osapoolele olulistel väärtustel.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)
Kaksikud, su suhtlusoskus on hetkel tipus. Kasuta seda oma partneriga sügavamate vestluste pidamiseks või uue armastushuvi leidmiseks, kellega intellektuaalselt siduda.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)
Vähk, sel kuul otsid sa turvalisust ja lähedust. Oled valmis jagama oma kõige intiimsemaid mõtteid ja tundeid. Kui oled vallaline, võib sinu teele sattuda keegi, kes hindab samuti kodu ja pere tähtsust.

Lõvi (23. juuli – 22. august)
Lõvi, oled valmis armastuses riske võtma ja see toob kaasa palju seiklusi. Kui oled vallaline, võib sinu karismaatilisus ja enesekindlus palju imetlejaid ligi tõmmata.

Neitsi (23. august – 22. september)
Neitsi, soovid pühendumist ja stabiilsust. Kui oled suhtes, otsid sügavamat sidet. Vallalisena hindad partneris ausust ja siirust.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)
Kaalud, sul on suurepärane võime mõista teisi ja olla koostööaldis. Sel kuul võid leida partneri, kes hindab sinu diplomaatilisust ja harmooniat armastavat olemust.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)
Skorpion, oled valmis sukelduma sügavatesse emotsioonidesse. See on aeg, mil sa võid kogeda kirge ja intensiivsust oma suhetes.

Ambur (22. november – 21. detsember)
Ambur, sinu vabadusearmastav olemus otsib seiklust ja uusi kogemusi. Vallalisena võid leida kellegi, kes on valmis sinuga seiklustele kaasa tulema.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Kaljukits, soovid pikaajalist pühendumist ja stabiilsust. Suhtes olles otsid partnerilt usaldusväärsust ja lojaalsust.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Veevalaja, oled valmis katsetama ja proovima midagi uut. Olgu see siis uus suhe või uus etapp praeguses suhtes, oled avatud muutustele.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)
Kalad, tunned sügavalt ja emotsionaalselt. Sel kuul otsid sa hingesugulast, kellega jagada oma unistusi ja lootusi.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!