a17196052ec2a85ec0 92876457 1

Argo Ader saatis abikaasa sõbrannale seksisõnumeid, “Meritähed pole minu teema, mulle meeldib tagant ka juhtida nagu kapten rooli taga,”

 

Pealtnäha on spordiklubi Sparta treeneri Argo Aderi (50) ja Maarja Kerner-Aderi (32) abielu olnud pilvitu. See on aga kõigest sädelev pealispind. Argo langes pärast kaksikute poiste sündi sügavasse depressiooni, sest oli oma naise lastele nii-öelda kaotanud, ja hakkas võrgutama Maarja head sõbrannat.

 

 

 

Kroonika sai enda valdusesse pika, mitmeid kuid väldanud kirjavahetuse isikult, kelle lähedane oli Argo ihalusobjektiks ja kellega suhtlemine võttis eriti pikantsed pöörded. Allika sõnul saatis Argo esimesed kummalised sõnumid naisele, kelle isik on Kroonikale teada, juba mullu jaanuaris. E-kirjadest, mobiili- ja WhatsAppi sõnumitest on näha, et vestlus algas pika seksiküsimustikuga, milles Argo uuris, mida Maarja sõbrannale meeldiks magamistoas ette võtta. Selle saatis Argo naisele 1. jaanuaril 2020.

 

 

Pereelu kasvas üle pea

Intensiivsem suhtlus algas aga möödunud aasta oktoobris, kui Maarja ja Argo kaksikud olid mõne kuu vanused. Siis hakkas Argo oma tundeid selgemini avaldama ja kirjutama vägagi mahlakaid sõnumeid, mis sageli olid seksuaalse alatooniga ja kirjeldasid, kuidas Argo oma unelmate naisega armatseks.

Loe edasi SIIT

Allikas. Kroonika.ee

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised