Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
love g98c1c0672 640

APPI! MU SÕBRA PRUUT ON LIHTSALT JUBE!

SU PARIMAL SÕBRAL ON UUS PRUUT. HOOLIMATU JA ÜLEARENENUD OMANIKUINSTINKTIGA VEREIMEJAST MANIPULAATOR, KES OHUSTAB TÕSISELT TEIE SÕPRUST. LOE, MIDA ETTE VÕTTA JA KUI KAUGELE SA VÕID OMA MEETMETEGA MINNA, SEADMATA OHTU ENNAST JA OMA VÄÄRIKUST.
JA SEE JUHTUSKI…
Su parim lapsepõlvesõber, ülikoolikaaslane või hea semu hilisemast ajast leidis pruudi. Ja mitte lihtsalt tüdruku, vaid „selle õige”. Muidugi on kõik ta meeled uue suhtega seotud. Tüdruk ise on aga ausalt öeldes täielik loodusõnnetus: laisk, ei viitsi töötada, süüa teha, koristada ega pesu triikida; sõber peab ise kõigega hakkama saama ja peale selle käib tema ka tööl ja maksab kinni kõik tibi tujud ja kapriisid.

Niisiis, nädalalõpp Pariisis, Gucci kott ja mõistagi uusim LCD-teler on vaid mõned näited asjadest, mida ta tahab.

Ja siis nõuab ta veel täielikku pühendusmust ja kõik plaanid tuleb seada ainuüksi tema järgi. Sõber aga ei julge enam su telefonikõnedelegi vastata ja isegi kui te kohtute, ei ole tal aega koos tassi kohvigi juua. On päevselge, et sõber lõpetab elukutselise manipulaatori küünte vahel, sest pruut on teinud temast tõelise tuhvlialuse.

KUIDAS SELLISES OLUKORRAS REAGEERIDA JA KAS OMA NINA SELLISESSE SUHTESSE TOPPIMINE ON ÜLDSE VAEVA VÄÄRT?
HOIDU PLANEERIMATA RÜNNAKUTEST
Esiteks pead sa teadma, et sõber on kõrvuni armunud ja ta näeb kõike läbi roosade prillide, mis lasevad maailmal paista palju kenamana, kui see tegelikult on. Kui oled otsustanud tal roosad prillid eest tõmmata ja ta karmi reaalsusesse tagasi tuua, peab sul olema selleks hea taktika, muidu ei saavuta sa midagi ja teed sõbrale ainult haiget. Uisapäisa sekkudes riskid nimelt väärtusliku sõpruse kaotamisega.

Kui sa ründad sõpra karmide väidete ja mitmesuguste omadussõnadega, mis kirjeldavad tema pruudi nõrku külgi, hetkel, kui oled temaga kahekesi kokku juhtunud, satub ta kõigepealt tõelisse segadusse. Ja seejärel kõnnib kõige tõenäolisemalt lihtsalt minema. Sest kes sa õigupoolest oled, et rikud tema õnne ja elu rõõme, mida ta on nii kaua soovinud ja igatsenud. Ja tead mis – tal on õigus!

SEEPÄRAST PEAD SA ALATI OLEMA TAKTITUNDLIK, MITTE KUNAGI IMPULSIIVNE JA ÄRA KUNAGI PAHVATA VÄLJA KÕIKE, MIDA MÕTLED. SEE ON SÕDA JA ÜKSKI LOHAKAS KÄIK EI LÕPE HÄSTI.
IGNOREERI

Lihtsaim võimalus on kogu loost mitte välja teha. Lõppude lõpuks on see tema elu ja kui see talle meeldib, ei ole sinu asi vahele segada. Kindlasti ei tunne ta end selles suhtes halvasti, vastasel korral oleks ta mõttetu suhte juba ammu lõpetanud. Sa pead aru saama, et inimestel on erinev maitse ja erinevad soovid ja et tegemist võibki olla tüdrukuga, kellest ta on alati unistanud.

Kõik kohtavad ühel hetkel oma elu armastust ja kui see tüdruk tõesti ongi see õige, tuleb sul taanduda.

„ELA ISE JA LASE TEISTEL KA ELADA.”
KAS SEE ON TÕELINE SÕPRUS?
Kui sa siiski otsustad valida teise võimaluse ehk ei lase teistel elada ja alustad võitlust, pead kõigepealt mõtlema, kui tähtis on teie sõprus. Kas see on tõeline ja kui tugev see on? Kas see on ikka ehtne sõprus, kui mingi tüdruk, keda ta paar kuud tagasi kohtas, suudab seda tugevalt kõigutada?

Sõpruses on vaja kahte osapoolt ja kui sa üksi selle eest võitled, on kindel, et kukud läbi. Kaalu kõiki võimalusi (kui kaua te olete sõbrad olnud, mida olete koos läbi elanud jne) ja alles siis, kui oled päris kindel, võid rünnakule asuda.

KASUTA ÄRA TEMA NÕRKU KÜLGI
Kuna teie sõprus on kestnud märksa kauem kui nende kahe tutvus, on sul pruudi ees suur eelis, sest sa tunned oma sõpra läbi ja lõhki, tead tema voorusi ja mis eriti tähtis, ka tema puudusi ja nõrku kohti. Ja sa võidki kähku viimaseid oma huvides ära kasutada või mis veelgi parem – kasuta hoopis tüdruku puudusi!

Näiteks kui sa tead, et talle ei meeldi sporti teha, kuid su sõbrale meeldib, kutsu sõber endaga koos jooksma või mine temaga ujuma. Ta ei suuda kutsele vastu panna, kuna tema pruut sporti ei tee. Niimoodi saate natuke koos aega veeta ja elust mõnu tunda nii, nagu vanadel headel aegadel.

Sama taktikat võid kasutada ka lõuna ajal, sest mõned tüdrukud on pirtsakad ega salli Hiina või Mehhiko toite, samas kui su sõber neid lausa armastab… Ja sa võid võtta kaasa isegi vallalise naistuttava, kellel on kõik need head omadused, mis sõbra pruudil puuduvad. Hea seltskond ja mõnus olemine võivad panna ta varsti mõistma, millest kodus vajaka jääb.

AUSALT, AGA ETTEVAATLIKULT
Kui su taktikaline plaan vett vedama läheb, on sul veel viimane võimalus, mis on siiras vestlus. See on ühtlasi ka parim võimalus, kuna ei sea teie sõprust ohtu ja samal ajal saad sa kõik südamelt ära rääkida.

Pead rõhutama, et jääd alati tema sõbraks, nii heas kui ka halvas. Sel juhul on asi tema jaoks hea ja sinu jaoks halb, kuid ei mõjuta teie sõprust, sest oled ALATI tema jaoks olemas. Täpselt samamoodi nagu tema oli alati olemas sinu jaoks, kui sul oli raske, ja toetas sind isegi siis, kui olid eksiteel.

SEEGI ON OSA SÕPRUSEST – SEISTA SÕBRA KÕRVAL, KUIGI TEAD, ET TA TEEB VEA, KUNA ON VIGU, MILLEGA TA PEAB ISE HAKKAMA SAAMA. JA KUI SEE VIIMAKS JUHTUB, OLED SA KOHAL, ET TALLE ÕLU VÄLJA TEHA JA ÖELDA SÕNU, MIS TA TUJU TÕSTAVAD.

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

error: Sisu on kaitstud!