Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
anu saagim

Anu Saagim avaldab, mille puudumine on mitmed tema suhted katastroofini viinud

Kolm korda abielus olnud Anu Saagim avaldas “Rambivalguse” taskuhäälingus, mida ta tänasel päeval kaaslase valikul kõige olulisemaks peaks.

Anu Saagim rääkis TV3 uudisteportaali taskuhäälingus “Rambivalgus”, et suhtes hindaks ta tänasel päeval eelkõige vabadust. Bravuuritar seletas, et just vabaduse puudumine on olnud see, mis on mitmed tema suhted minevikus lõpetanud. “Ma olen kohutavalt armukade inimene olnud kogu elu,” avaldab Saagim. “Teiselt inimeselt vabaduse võtmine nii otseses kui kaudses mõttes on viinud mõned minu suhted täiesti kreeni ja katastroofini. Kui sa oled leidnud oma ellu õige inimese, siis nothing else matters. Siis kui ta läheb vahel sõpradega välja ja seal on toredad tipšikud ja nad teevad neile joogid välja, so what?” 

Anu tunnistab, et ka tema läheb sõbrannadega näiteks reisile ja naudib seal igati elu. “Võib-olla ma isegi suudlen seal kedagi või tšikibrikitan, aga sellel pole armastusega mitte mingit pistmist.” Oma abieludes on naine tundnud seda, kuidas ta on pidevalt valve all. “Armukade võib olla ka töö peale. Minu viimase abikaasaga hakkas suhe pragunema, kui ma hakkasin tegema karjääri eraldi meie ühisest ettevõttest,” toob Saagim näitena välja. 

Loe edasi SIIT.

allikas: sky.ee

Vaata ka:

Taroskoop- Esmaspäev 22 aprill 2024

Täna, 22. aprillil 2. aprillil 2024, on Päike Sõnnis, tuues kaasa rahu ja tasakaalu energiat.

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võtke aega enda eest hoolitsemiseks ja stressi maandamiseks. Pöörake

error: Sisu on kaitstud!