Erakorralised uudised
Anne Veesaar fotograaf Mailiis Ollino

Anne Veesaar hakkab juhtima raadio Elmar hommikuprogrammi

 

 

Sel nädalal astub raadio Elmar hommikuprogrammis saatejuhina üles armastatud näitleja Anne Veesaar. Tuumiktiimi Tiiu Sommeri ja Lauri Hermanni kõrval lubab näitleja tuua hommikuprogrammi tulised arutelud, hea meelelahutuse ja parimad Eesti muusikapalad.

 

Nii nagu kõikidele eestlaste tuttav Morna endine linnapea Mare Peterson, tunneb ka selle rolli kehastaja Anne Veesaar suurt huvi aktuaalsete teemade vastu. “Tänagi läks “Õnne” võttel vaidluseks, et kui oleks meespeaminister, kas siis oleks tema abikaasa teemat nii lahatud nagu praegu naispeaministri puhul,” räägib Veesaar, kelle sõnul pole praegu küsimus selles, kas sellise poliitskandaali puhul on tegemist mehe või naisega.

 

Poliitiliste teemade kõrval lubab Veesaar tuua kuuldavale põnevad uudised Lõuna-Eestist, kus traditsioonid ja kultuur on erilisel kohal. “Kindlasti tuleb juttu Setomaast, Valgamaast – paikadest, kus on mu juured,” kinnitas Anne.

 

Lisaks kõnetab näitlejat ka mujal maailmas toimuv. “Me ei tohi harjuda sõjaga, me ei tohi unustada, et Ukrainas vajavad inimesed abi iga päev. See ei ole meist kaugel. Laupäeva õhtul istusin Setomaal, linnulennult 50 kilomeetri kaugusel Pihkvast, kus lendavad droonid. Sõda on peaaegu meie õuel,” räägib Veesaar.

 

Vaadates Anne mitmekesist rollivalikut, tuleb selgelt esile tema suurepärane võime erinevates olukordades hakkama saada. Ometi tunneb ta teatavat ebakindlust otse-eetris toimuva osas, sest teatris on tekst ja tegevus planeeritud. Oma kiiret reageerimisvõimet on ta varem proovile pannud ka Improteatri etendusel.

 

“Närv oli ikka pingul, sest midagi ette ei tea. Ma olin kogu see poolteist tundi nagu tulistel sütel kõndija, aga jäin ellu,” räägib ta. Oma uue ameti puhul peab Veesaar vajalikuks kaassaatejuhtide kuulamist ning mõtte ja meele vabaks laskmist, et olla raadioeetris loomulik ja põnev.

 

Külalissaatejuhtidega Elmari hommik on eetris tööpäevadel kella kuuest kümneni ning toob kuulajateni mitmekesised isiksused ja unustamatud raadiohetked kogu septembri vältel. Järgmisel nädalal rõõmustab raadiokuulajaid teletäht Maire Aunaste. Saade on kindel valik neile, kes soovivad oma hommikud alustada positiivsete mõtete, naeratuse ja muusikaga.

 

Vaata ka:

arvuti

Loe, Mida teeb arvuti su kehaga.

Kaheksa tundi arvutis ja seda vähemalt viiel päeval nädalas on pigem reegel kui erand. Aga

nagu

Halb hingeõhk ja suuhügieen, põhjused ja ravi.

Paljudel meist on olnud juhuse tahtel halva hingeõhu päev. Kui läheb õnneks, toovad selle fakti