Erakorralised uudised
Screenshot 2021 11 03 at 18.39.12

ALUSPÜKSTES TANEL PADAR tekitas põõsas passivates emmedes suurt elevust

Eile käis Star FM-i hommikuprogrammis külas muusik Tanel Padar, kes rääkis lähemalt sellest, kuidas ta sünnipäev möödus, mis kingitusi ta sai ja kui ebausklik ta on. Ühtlasi jagas Padar humoorikat lugu, kuidas ta Halloweeni ajal naabrinaistes elevust tekitas.

Hommikuprogrammis andis Tanel Padar kiire ülevaate sellest, kas ta on ebausklik või mitte. Näiteks, kui ta naisega jalutama läheb ja post ette tuleb, siis kindlasti lähevad mõlemad ühelt poolt posti. Enne kontserdi Padaril ja tema bändil erilist rituaali ei ole. ”Me soovime edu, teeme nukid, vanasti tegime high five’i. Kuna kõik on oma käsi juba enne desotanud ja pesnud, siis teeme nukid ja see on tõesti meie traditsioon enne lavale minekut,” sõnab Padar.

Tanel Padaril oli ka eelmisel nädalal sünnipäev ja tuntud artist sai 41-aastaseks. ”Ma ei ütle, mis see kingitus oli, aga LHV-st oli mulle kingipakk ja kuller oli mulle sõnumi saatnud ja küsinud, et kuhu ta saab paki jätta. Sõnumis oli veel kirjas, et teile on LHV-st kilekott,” jagas Tanel lõbusat lugu.

Ühtlasi jagas muusik ka meeleolukat situatsiooni oma Halloweeni õhtust. ”Me elame magala piirkonnas, kus elab palju lapsi. Sellel õhtul läks meil 15-minutiga ära kaheksa pakki kommi. Me kuidagi ei dekoreerinud oma kodu, aga siis ma joonistasin paberile kõrvitsa ja kirjutasin juurde, et kommid said kahjuks otsa,” räägib Padar lustakalt. Samuti oli ta end minimalistlikul moel kostümeerinud. ”Ma olin aluspükstes ja see oli mõeldud põõsa taga passivatele emmedele. Samuti oli mul käes mini-süntesaator, millega tegin ennast natukene seksikamaks,” avaldab Padar naljatades.

Star FM-i hommikuprogramm on järelkuulatav siit.

Allikas Buduaar.ee

Vaata ka:

Horoskoop – Reede 12 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on teie jaoks eriti oluline olla diplomaatiline ja

horoskoop armastus

3 sodiaagimärki tunnevad neljapäeval 11. aprillil tänulikkust oma armuõnne eest

1. Vähk (21. juuni – 22. juuli) Vähi jaoks on 11. aprill 2024 romantiline ja

error: Sisu on kaitstud!