Erakorralised uudised
Aura Centre Tartu 2007 scaled

Algasid ettevalmistustööd Aura keskuse veepargi laiendamiseks

Aura keskus rajab seni suures osas tühjana seisvale terrassile pereala, mis ühendatakse veepargiga.

Laiendatavast alast saab koht, kus peredel on võimalik koos aega veeta ja erinevaid atraktsioone nautida. Perealale tuleb väikelaste bassein, leilisaun, troopikatuba ja vihmatuba. Aura keskuse juhataja Kairit Matto usub, et just vihmatuba pakub külastajatele uusi elamusi, sest sellesarnast atraktsiooni lähimast ümbrusest ei leia. “Vihmatuba, kus külastaja saab proovida erinevaid vihmavariante, on Eestis ainulaadne,” ütles Matto. “Veepargi laienduse eesmärgiks on pakkuda paremat teenust peredega, eriti väikelastega külastajatele. Külastajate poolt on väga oodatud ka uus leilisaun.”

Keskuse uus pereala valmib septembris. Ehitustööde ajal on  on Aura keskus avatud tavapärastel aegadel kuni 18. juunini, mil algab hooldusremont. Hooldustööd kestavad kuni 11. juulini.

„Aura keskus on oluline nii paljudele tartlastele kui ka meie külalistele, sest tegemist on Tartu ühe peamise turismiobjektiga, mida külastab keskmiselt ligi tuhat klienti päevas. Soovime järjepidevalt keskust arendades pakkuda külastajatele uudseid ning tänapäevaseid lahendusi,” rääkis Tartu abilinnapea ja OÜ Tartu Veekeskus nõukogu esimees Raimond Tamm. “Mõned aastad tagasi ümber ehitatud saunakeskus on saanud palju positiivset tagasisidet ja nüüd on käes aeg veeparki arendada. Möödunud aastal veeparki rajatud liutoru koos sügiseks rajatava juurdeehitusega pakub veepargi külastajatele senisest oluliselt rohkem tegevusvõimalusi.“

Projekti  “Aura Keskuse veepargi laiendus” rahastatakse Eurtoopa Liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames. Toetussumma on 195 195 eurot. Projekti kogumaksumus on ca 1,2 miljonit eurot. Ehitab PVH Ehitus OÜ.

tartu.ee

Vaata ka:

218652 680x450 horoscope wheel signs 650x430 1 600x397 2

Mida Edda Paukson ja Igor Mang sulle ei räägi: teadus horoskoobihulluse taga.

Mida Edda Paukson ja Igor Mang sulle ei räägi: teadus horoskoobihulluse taga. Teaduslikust vaatenurgast on

harli marten M9jrKDXOQoU unsplash

Avatud suhe ja püsisuhe – Kumba eelistada?

Inimene on sotsiaalne olend. Ilma suhtlemata ja suhete loomiseta kohe ei saa. Aga mõnikord või