Neljapäev , 21 september 2023
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Uue nädala sõnum 18.09 – 24.09.2023.

Armsad sõbrad! Ees meid ootab Sügisene Pööripäev ja see nädal näitab tulemusi, on loominguline ja saab ideid teostada, veidi melanhoolne, sest tulevad mineviku andestamise hetked, mis on südame külge klammerdunud. Samuti see on inspireeriv nädal, mis loob plaanid ja lootused ja need pole fantaasiad, need on kaalukad ja reaalsed.

Töö on lihtne, kuid põhjalik. Pole aega mõtisklustele. Vanade projektide lõpetamiseks ja nendest selgeid tulemusi saamiseks on palju võimalusi. Plaanid saavad teoks, kuid mitte kõik, vaid need, mis on hästi läbi mõeldud ja põhjendatud. Sellel nädalal puuduvad võimalused tegeleda illusoorsusega, näiteks teoreetiliste uuringutega, kuid arusaadavad ja tuttavad ülesanded saab lahendada kergesti.
Materiaalselt on hea periood, tugev rahaline energia. Sissetulekud tulevad inimese enda algatustest, mis tähendab, et äri ja vabakutseliste jaoks on veidi rohkem õnne kui palgalistele töötajatele, kuid ka nemad võivad saada huvitava võimaluse palga tõusuks, boonuseks või lisasissetulekuks. Laisad ja passiivsed inimesed tulemustele loota ei saa, sest juhuslikku õnne praegu ei saal. Kulud on spontaansed. Siin on raske nõu anda, sest raha võib ootamatult valja minna või lihtsalt tekib väga suur soov midagi osta, millest on raske keelduda.

Suhted tõusevad uuele tasemele: ühest küljest need muutuvad arusaadavamaks, selgemaks, avatumaks ja vastutustundlikumaks, teisest küljest lisandub neile rohkem südamesoojust ja vaimset lähedust. Pärast sügist päikese pööripäeva tahetakse tunda end lähedase inimesena, kellega talvel koos on soe ja helge olla. Armastuses on palju ootusi ja lootusi, palju kohtumisi ja tõsiseid tunnistusi, mis on olulised suhete edasiseks arenguks. See nädal on rikkalik ka sõprussuhete ja ärisuhete poolest ja ka perekondlikud sidemed tugevnevad. Uusi suhteid endiselt ei ole ja uue armastuse jaoks pole aega ega jõudu, töö, teadmiste saamise ja muude ülesannete tõttu. Isegi kui praegu tekivad uued kohtumised, vajavad need palju tähelepanu.
Uue nädala sünnipäevalised saavad kingituseks psühhoanalüüsi. Teatud protsessid aitavad neil selgusele jõuda oma eesmärkides, soovides ja motiivides ja just selline analüüs võimaldab neil leida uusi jõude ja ideid.
Teedel on hilinemisi ja takistusi. Sa ei pea kiirustama, luba inemistel liikuda omas tempos, mida rahulikumalt sa kuhugi jõuad, seda tulemuslikum on teekond ja tee on ka rahulikum.
Kui teed sellel nädalal mingi apsaka, on alati võimalus seda parandada. Kuid kõigepealt pead analüüsima, mis juhtus, miks ja milleks. Kui leiad vastust, ilmub ka uus võimalus. Kui reaalsed teed on suletud, siis vaimne on avatud. Just praegu saad leida uusi viise keeruliste olukordade lahendamiseks või tekivad uued mõtted, mida oleks hea tulevikus meeles pidada: neil on kõik võimalused realiseeruda. Elu erinevates valdkondades toimub palju spontaanseid sündmusi. Kui sellel nädalal saad kingituse, mida sa ei oodanud, mõtle, millist sümbolit see endas kannab.

Täna esmaspäev. Eesmärkide, tähenduste ja toimuva mõistmise päev. Oluline on see, et alates sellest hetkest saavad selgemaks küsimused ja sellest tulenevalt on rahulik tunne, on selge, millises suunas liikuda. Täna on väga oluline meeles pidada oma eesmärke. Päeva teine aspekt on hoolivus. Nagu pehme septembri päike. Selge ja hooliv. Enda ja teiste suhtes. Töö kulgeb aeglaselt. Seda ei tohiks teadlikult edasi lükata, kuid proovida teha midagi, mis ei toimi, pole mõtet. Suhted on pehmed ja rahulikud. Kui midagi ette võtta, siis ettevaatlikult ja teise inimese suhtes hoolitsusega, eriti kui teine inimene on sulle oluline. Kuid võtta päeva sellisena, nagu see on. Aga päev toob tervise ja vaimset värskust ja head seisundit, nii palju kui inimese seisund võimaldab olla terve. Päeva riske pole näha.

Soovin, et sinul oleks imeline ja edukas nädal täis rõõmu ja saavutusi! Ole enesekindel ja julge, et võtta vastu uusi võimalusi ja avastada uusi teid. Mäleta, et igal päeval on midagi head, isegi kui see tundub väikese asjana. Soovin sille inspiratsiooni, head tervist, armastust, õitsengut, edu, raha ja õnne!

Allikas: FB: Alexis Varnum

Vaata ka:

tarokaart

Taroskoop igale tähemärgile 21.09.2023

Igal märgil on oma ainulaadsed omadused, mis määravad ära selle, kuidas inimene käitub ja mõtleb. …