Alexis Varnum

Alexis Varnum: Uue nädala sõnum 16.10 – 22.10.2023.

Armsad sõbrad! Varjude koridorid toovad sageli kaasa muutusi. Kuid praegune koridor on eriti huvitav selle poolest, et esiteks, see on väga kiire: me sõidame sellest läbi nagu paat tormisel jõel. Kahe nädalaga muutuvad paljud sündmused nii, nagu oleks möödunud kaks aastat. Teiseks on see vastutustundlik. Täpsemalt öeldes inimene vastutab muutuvate sündmuste ja tehtud otsuste eest, mis suunavad sündmused teise suunda.. Kõik sõltub ainult inimesest ja koridorist väljub inimene küpsema, tarkema ja teadlikumana, teenides ära seda, mida ta väärib.

Esimene koridori nädal haarab inimese ja viib endaga kaasa eemale erinevatest protsessidest ja sündmustest. Inimesel tuleb liituda tormava vooluga ja rohkem uurida ruumi, kui selles osaleda. See on nädal aktiivsete sündmuste jaoks, kus inimene tegutseb oma võimaluste piires, kuid jälgib ja uurib.

Töönädal näeb välja rahulik: asjad liiguvad aeglaselt ja plaane muudetakse järk-järgult. Selles loogikas tuleb tegutseda teadlikult ja kontrollida iga järgneva päevakava punkti. Erilist tähelepanu tuleb pöörata hiljuti koostatud plaanidele: just nendes peituvad kiirustamise või muutlike meeleolude tõttu tehtud apsakad. Vanad plaanid, mis vastavad inimese algsele ideele, tuleb lihtsalt ümber teha ja täiendada. Tööd on palju võib tekkida ülekoormus. Sellel nädalal on nii kiitus kui ka kriitika inimesele sama raskesti vastuvõetavad. Praegu on inimene iseenda juht. Julged uued ideed, endaga töötamine ja endale toetumine on edukad.

Rahalised tehingud võivad tekitada pinget. See on hea nädal teenimiseks, paljud võivad teenida hea sissetuleku või täiendava tulu, näiteks boonuse kujul, kuid kulutusi tuleb ka palju. Kulud võivad olla vältimatud või oodatud. Kogu nädala jooksul tuleb leida tasakaal sissetulekute ja kulutuste vahel.

Suhetes inimesed viivad olukorra teravuseni nende probleemide raames, mida varem ignoreeriti. Prahi, mis on järjepidevalt pühitud vaiba alla, tuuakse päevavalgele. Suhetes on hetki, kus keegi jäi vait, kus jäi midagi ütlemata või kus keegi ei mõista tuleviku väljavaateid. Kõik see tuuakse välja mõnikord närveerimisega, tülide, karjete ja pisaratega. Nädala jooksul on paljudes suhetes näha arengut: keegi räägib armastusest, keegi räägib oma kavatsustest,keegi tunnistab suhete algust. Uued tutvused võivad tuua rõõmu, kirge ja vastastikust huvi, kuid selliseid suhteid tuleb arendada ettevaatlikult, lahendades õigeaegselt tekkivad vastuolud.

Tervis on ikka veel keeruline. Riskiks on traumad. Ole ettevaatlik oma jalgadega, vaata kuhu astud, eriti pimedas. Kanna mütsi, tuul on külm, kõrvad on sellel nädalal samuti nõrk koht. Ürita toituda tervislikult, kuid ära nälgi, et mitte nõrgeneda. Praegu pole eriti hea aeg paastumiseks, aga alati küsi oma keha käest mida ta tahab.

Selle nädala sünnipäevalapsed jätkavad oma vanade probleemide lahendamist. See suundumus ei rahune enne, kui kõik pole lõplikult lahendatud.

Nädala jooksul veel lisaks võib olla palju imelikke vigu: dokumentides, reeglites, arvutustes. Kontrolli kõike mitu korda. Kui võimalik, konsulteeri dokumentide osas spetsialistidega. Saad teha mida sa kunagi poleks julgenud või mida oled kaua tahtnud teha. Uue saamiseks peate siiski suutma vana lõpule viia ja vabastama teed uutele ülesannetele. Nädala jooksul saad end eraldada rutiinist ja alustada huvitavamaid protsesse. Võimalik, et pead langetama otsuse ja sellest avameelselt rääkima. See puudutab tunnete ja suhete valdkonda. Võib-olla on inimene juba ammu unustanud, kuidas see käib: rääkida avameelselt endast, oma vajadustest ja soovidest.

Täna esmaspäev. Väga aktiivne päev, kus saad palju saavutada, uut alustada ja korralikult töötada. Tööl on palju energiat nii vanade kui ka uute ülesannete jaoks. Mida inimene ka ei ette võtaks, tal õnnestub kõik. Tahtejõuga saab ületada paljud takistused. Isiklikud suhted on haavatavad. Inimesed on rohkem hõivatud oma tunnetega ja ei soovi eriti sisemist seisundit teistega jagada. Tervis on hea. Palju aktiivsust, palju energiat. Täna on hea spordiga tegeleda, võistlustel osaleda, alustada treeninguid, kui varem pole seda teinud, ja üldse keha maksimaalselt pingutada. Liikumine on elu. Täna saab inimene liikumise kaudu palju energiat. Miski muutub märkamatult. Kus inimene oli hiljuti millegi suhtes ebakindel, leiab ta endas jõudu probleemi ületamiseks. Sel päeval on oluline meeles pidada oma eesmärke ja nendele rangelt järgneda. Loo hetk iseendale: Leia aega selleks, et teha midagi, mis sind rõõmustab ja lõdvestab. See võib olla lugemine, jalutuskäik looduses, jooga, kunst või midagi muud, mis sind inspireerib.

Soovin sulle ilusat nädalat, jõudu, energiat, aktiivsust, armastust, head tuju, tervist, valgust, edu, raha ja õnne!

Allikas: FB: Alexis Varnum

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti politsei annetas Ukrainale 31 politseiautot

Politsei- ja Piirivalveamet viis Ukraina politseile 31 autot, mis olid varem piirkonnapolitseinike kasutuses ning mida

ultra detailed nebula abstract wallpaper 7

Juunikuu teisel poolel võivad mõned tähemärgid kogeda raskemaid aegu. Siin on neli tähemärki, kellel võib olla keerulisem periood:

Kaksikud: Kaksikuid ootab keeruline aeg töö ja suhete osas. Saturni retrograad võib tuua takistusi ja