Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Uue nädala sõnum 14.08 – 20.08.2023. Muutused tulevad!

Armsad sõbrad! Sellel nädalal meid ootab Noorkuu periood. Uus nädal saab teekonnaks reaalsusest tundmatusse maailma. See on huvitav ja veider nädal üheaegselt… Nädal on loominguline, rikkalik, kuigi ebastabiilne nagu lapse esimesed sammud. Kõikides ettevõtmistes ja töös sunnib nädal otsima endas uusi ressursse. Endas! Mitte väljastpoolt! See tähendab, et pead endas avastama peidetud talentid, rikastuma teadmistega, näitama nutikust ja loogikat…
Mida radikaalsemad on praegu inimesega toimuvad muutused (uued ärivaldkonnad, tegevusviisid, uus töökoht jne), seda edukam ta on. Peale riski tuleb näidata ka vastutustunnet: paljud projektid sõltuvad konkreetsest inimesest, st sinust. Parem on loota ainult endale, seetõttu on oluline teada, kuidas täpselt soovid käituda ja millised sinu omadused aitavad edu saavutada. Kõik sõltub ainult sinust!
Rahaenergia kasvab. Inimene või äriühing teenib tulu, kuid seejärel peab ta kohe raha kulutama äri- või töövajadustele. Tegelikult ärisuund annab praegu raha, kuid võtab selle ka ära. Lisaks tööle ja äritegevusele võib kulutusi vaja minna uutele tegevustele: see võib olla reis, investeering oma uude ellu alates uuest soengust kuni seinte värvimiseni, remont.
Hetkel on suhetes kõige parem mitte olla eriti aktiivne. Las asjad arenevad iseenesest: mida vähem algatusi, seda parem. Aeglus ja vaatlusvõime võimaldavad hajutada illusioone, näha keerukusi ja reageerida neile adekvaatselt. See kehtib igat tüüpi kontaktide kohta. Vaatlusvõime arendab armusuhteid kasvu suunas, aga mitte niivõrd kirge, vaid pigem mõistlikkust ja väärikust. Sõprussuhted ja ärisuhted toovad abi ja tuge eesmärkide saavutamisel. Uued suhted on võimalikud, kuid ka siin, nagu eelmisel nädalal, on oluline mitte kiirustada, mitte pea ees vette hüpata, sest uued suhted toovad praegu üllatusi.
Tervis sõltub valmisolekust lahendada probleeme. Raskuste kaudu saab inimene uusi jõude: näiteks hakkab ta tegelema tervist parandava võimlemisega, see võib olla raske ja valus, kuid lõpuks paraneb rüht ja seljaprobleemid kaovad, või loobumine harjumuspärasest ebatervislikust toidust parandab veresoonte seisundit. Üldiste riskide hulgas võib välja tuua stressid, mis viivad krooniliste haiguste ägenemiseni ja on traumade saamise oht.
Uue nädala sünnipäevalapsed saavad kingitusteks midagi materiaalset. Ilmselt on neil sel aastal kingitusi rohkem kui tavaliselt ning nad saavad midagi inimestelt, kellelt nad üldse mingit kingitust ei oodanud.
Teed on avatud. Isegi väike reis toob suurt kasu ja muutused. Nädal võib kellelegi tuua mitte ainult uued suunad, vaid kohe kuulsust, kiitust või uut ametikohta. Paljud protsessid lõppevad ootamatult. Jääb üle ainult seda vastu võtta. Ära anna raha lihtsalt niisama, võib rahaga tänada, kasutada kui energiavahetust ja maksta mingi tehtud töö eest. Abi saab tulla praegu ainult tegude kaudu. Iga heategevus peaks olema ainult tegudega, muidu jääd pikaks ajaks rahast ilma. Teid on praegu palju ja inimesed, kes on suurem osa kodus peavad tõusma ja astuma sammu edasi – uute kõrguste ja uute tulemuste poole. Isegi jalutuskäik aias loeb!
Täna esmaspäev. Nädala algus, aga kuhugi pole vaja joosta! Kui kiirustada, võid palju kaotada. Kui eelnevalt asju mitte läbimõelda, siis kõik lõpeb hoopis teistsuguse tulemusega kui soovitud. Ole rahulikum, vastasel juhul Universum õpetab sulle rahu, ning see ei pole kõige meeldivam õppetund. Töö on täis vastuolusid, takistusi ja pettumusi. Miski lahustub iseenesest. On oluline osata üht teisest eristada. Selleks jää rahulikkus. Suhted puuduvad, eriti armusuhted. Pole energiat arendamiseks, küll aga on aega analüüsida millest tasub kinni haarata ja millest parem loobuda. Enesetunne jääb rahulikuks, võivad mööduda ebamugavad seisundid. Täna on oluline hoida silmad tolmust ja mustusest ja ole ettevaatlik jalgadega, on võimalikud traumad. Mine loodusesse, liigu aeglaselt ja rahulikult, hinga, treeni oma kopsud ja ära kuhugi kiirusta!
Soovin sulle imelist nädalat täis rõõmu ja head enesetunnet! Olgu see täis positiivseid hetki ning uusi võimalusi. Lase oma päevadel särada nagu päike, täites neid uute saavutustega. Ära unusta leida aega ka iseendale ning nautida hetki rahu ja lõõgastusega. Olgem kõik positiivsed ja täis energiat! Meeldivat tuju, valgust, armastust, tervist, edu, raha ja õnne!
Alliakas: Alexis Varnum

Vaata ka:

Kivioli uus uhishoone 2023726

Ida päästekeskuse operatiivsündmused 20. – 21. mai 2024

Looduses valitseb üle Eesti suur tuleoht. Ilmaprognoos lubab kuiva ja päikesepaistelist ilma ning looduse tuleohtlikkus

Taistund Kelly Sildaru 21.05.24

Eksklusiivintervjuu saates “Täistund”:  Tõnis ja Henry Sildaru avavad esmakordselt oma vaadet peretülist

Täna õhtul räägivad Henry ja Tõnis Sildaru Kanal 2 saates “Täistund” esmakordselt kaamerate ees oma