Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum teisipäev 25.04 päeva sõnum

Vahendame Alexis Varnum postitust

Armsad sõbrad! Täna on maagiline päev, milles võivad juhtuda imelikud asjad. Looduse vaimud võivad sind üllatada kingituste, tähtsate uudiste või uute teadmistega. Kõik see juhtub juhuslikult ning ettearvamatult. Sel päeval on vaimud loojate, nõidade ja põllumeeste poolel. Kui sinu töö poole seotud loominguga või maaeluga, siis võib olla on keeruline keskenduda. Ära tülitse kellegagi, ega selgita midagi. Suhtlemine läheb hästi seal, kus on vastastikune kasu või kus vajatakse abi. Sellisel juhul tasub vastata palvetele, ning ka ise abi küsida kui seda vajad. Asjad lähevad lihtsamalt ning suhted tugevnevad. Saad leida uusi suhteid igas eluvaldkonnas. Enesetunne paraneb, energia suureneb ja vaim tõuseb. Täna tasub vaadata üle oma harjumused, eluviisi, toitumine ja rutiinsed tegevused, et anda võimalust tervise paranemiseks. Teekond võib tuua üllatusi ja kingitusi ning mis kõige tähtsam – aidata saavutada erinevaid eesmärke, millest inimene polnud teadlik. Päeva lõpuks võib ennast tunda nagu oleksid jõudnud hoopis teisele tasemele, kus midagi salapärast on muutunud. Põnev, millised uued horisondid avanevad!

Soovin sulle imelist päeva, kergust, valgust, armastust, head enesetunnet, mugavat olemist, küllust, headust, edu, raha ja õnne!

Allikas: FB Alexis Varnum

Vaata ka:

unnamed 1

Veteranipäeva puhul heisatakse Eestis lipud

Teisipäeval, 23. aprillil on veteranipäeva puhul Eestis lipupäev. Eesti lipu heiskavad kõik riigi- ja omavalitsusasutused

Voru v Osula korvalhoone leekides

Lõuna päästekeskuse sündmused 19.-22. aprill

Tartumaa20. aprillil kell 17.15 teatati, et Kastre vallas Haaslava külas põleb elumaja. Selgus, et süttinud

error: Sisu on kaitstud!