Pühapäev , 3 märts 2024
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: teisipäev 12.09 päeva sõnum.

Armsad sõbrad! Kõige erksam päev nädalas. Nagu valguse sähvatus. Täna võib olla nii kriisi päev, selge päev kui ka saavutuste päev. Kõik saab selgeks ja sellest punktist alates algab uuele tasemele üleminek.
Töö jääb endiselt tähelepanu keskpunkti. Siin teostuvad ootamatud ülesanded seotud loovuse ja/või inimese ootamatu isikliku algatusega. Isiksuse alla surutud küljed avanevad ja aitavad inimesel esitatud küsimuste lahendamisel. Näiteks tagasihoidlik inimene julgeb aktiivselt abilisi kaasata, samal ajal kui pedant leiab endas ootamatult inspiratsiooni ja uusi tegevussuundi.
Suhted kogevad kriisi. Ühelt poolt toob palju uusi kontakte, eriti ärisfääris, mis toovad kaasa abi ja ootamatud pöörded ülesannete lahendamisel. Teiselt poolt isiklikes suhetes võib tekkida keeruline hetk, ilmnevad suhte varjatud raskused, mis tuleb põhjalikult läbi uurida. On selge, kas neist saab lahti saada ja minna edasi või on need ületamatud ja lihtsam on sellistest suhetest loobuda.
Enesetunne jääb endiselt keeruliseks ja jääb selliseks kogu nädala lõpuni. Peate taluma nõrkust, ootamatuid valutundeid ja vanade haiguste avaldumist. On endiselt oluline jälgida veetasakaalu, praegu tuleb rohkem juua vett.
Päeva jooksul on oluline leida aega jalutuskäiguks, värskes õhus viibimiseks ja päikese käes olemiseks. Need viimased sügispäikese kiired laevad sind energiaga ja aitavad parandada meeleolu, mis võib täna olla kahjustatud isiklike kriiside või lihtsalt energia kõikumiste tõttu.
On hea tegeleda käsitööga või lihtsalt käsitsi töötada. Pole oluline, kas see on tikand või puusepatöö. Oluline on see, et selline töö on praegu täidetud tugevate loovate impulssidega, mis toovad palju rõõmu ja kasu.
Soovin sulle imelist päeva täis naeru ja rõõmu! Olgu täna täis positiivseid üllatusi ja edukaid hetki. Leia hetki enda eest hoolitsemiseks ja lõdvestumiseks, ning naudi igat hetke. Ära unusta jagada oma head energiat ka teistega, sest sinu positiivsus võib muuta terve päeva paremaks. Head päeva, rõõmu, valgust, armastust, edu, raha ja õnne!
Allikas: FB: Alexis Varnum

Vaata ka:

man g15686e850 640

4 pisiasja, mida mehed pärast lahutust naistelt otsivad

Pärast lahutust võivad meeste ootused ja vajadused suhetes oluliselt muutuda. Nad võivad otsida omadusi ja

ian schneider PAykYb 8Er8 unsplash

3 viisi, kuidas kedagi nii hästi armastada, et ta tunneks end teie suhetes turvaliselt

Armastuse väljendamine viisil, mis paneb teie partneri end suhtes turvaliselt tundma, on suhete alustala. Siin

error: Sisu on kaitstud!