Esmaspäev , 26 veebruar 2024
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Sõnum esmaspäevaks 8.05

Armsad sõbrad! Möödunud varjutuste koridori mõjutust on tunda kuni 20. maini. See nädal on sündmuste, karakterite ja inimeste püsivusest. Inimesed peaksid selles püsivuses leidma iseenda ja oma koha päikese all. Töös on oluline planeerimine ja suhtlemine teiste inimestega ning allumine seatud plaanile. Distsipliin aitab vanu probleeme ületada ja üldist äritegevust parandada. Distsipliini abil on võimalik näha ülesannet tervikuna ning saavutada teenitud edu.

Rahaasjades tuleb seada endale arusaadavad ja mõistlikud eesmärgid ning investeerimisel tuleb olla konservatiivne ja valida madala riskitasemega võimalusi. Edukad ostud on planeeritud ja arusaadavad, ning kaootilised ostud viivad kaotusteni. Haridus ja eneseareng nõuavad süvenemist ja põhjalikku uurimist kui tahad saada tõeliseks spetsialistiks.

Suhted tuleb hoida stabiilsed ja rahulikud, et vältida minevikku tagasilangemist ning tugevdada abielu. Uued tutvused tekivad, kuid arenevad aeglaselt ja ebavõrdselt. Üks inimene tunneb huvi, teine aga on veel ükskõikne. Võib-olla, kui inimene jääb rahulikuks ja järjekindlaks, suudab ta veenda talle meeldivat inimest, et ta väärib tähelepanu. Juhuslikud seiklused ei ole edukad. Praegu on püsivus moes, mis tähendab, et armastust otsiv inimene on alateadlikult suunatud pikaajalisele tõsisele suhtele. Konfliktid toimuvad kummalisel viisil, justkui mõlemad pooled saavutaksid midagi enda jaoks olulist, kuid tervikuna ei muutu midagi.

Enesetunne võib olla endiselt mõjutatud varasematest negatiivsetest sündmustest. Kui inimene on olnud varjutuse koridori jooksul haige, tunneb ta veel haiguse tagajärgi või kuulab oma keha hoolikalt, kartes, et haigus võib tagasi tulla. Selline ettevaatlikkus ja kahtlustus oma tervise suhtes on ühest küljest vajalik, kuna organism on ikka veel haavatav. Teisest küljest aeglustab see tervenemist: inimene hoiab end sageli haiguse ja pole suunatud tervisele. On oluline näha oma seisundit objektiivselt ja kasutada selle tugevaid külgi. Nüüd saavad tervist juurde need, kes ei karda õues käia ja päikese käes olla ning on valmis liikuma nii palju, kui tervis lubab.

Sünnipäevalapsed uuel nädalal kogevad aeglustumist. Liigne kiirustamine toob ainult kaasa kaotusi, seega peab alistuma aeglusele, nautima vaikust ja mõtisklema. Kui inimesel on mõnes asjas praegu aeglustumine, siis ei tohiks ta meeleheidet tunda. Ta peab rahulikult otsima lahendusi ja need lahendused leitakse. Sel nädalal on paljud inimesed otsingul: asjade, informatsiooni, plaani, eesmärgi, idee, teise inimese järele. Kes otsib, see kindlasti leiab.Vaatamata nädala aeglusele võib inimene täita oma olulise soovi, kuid täitumine võtab aega, eriti kui see puudutab mitut inimest. Rahu, ainult rahu. Rahus muutuvad unistused tõeks ja saavad osaks igapäevaelust.

Täna esmaspäev. Täna on sarnane päev eilsega, kuid on juba veidi kergem. Tänane päev juhib inimese tähelepanu laiematele sisemistele probleemidele, mis pole ainult tema enda isiklikud probleemid, vaid ka tema suguvõsa probleemid või probleemid ruumiga, kus ta asub. Töö on praktiliselt peatunud. Ainult siis, kui inimesel on rangelt koostatud tegevuskava, siis ta saab midagi sellest plaanist teha. Kui plaani ei ole üldse, siis ei ole ka tulemusi. Inimene haarab ühe asja külge, siis teise ja siis jälle esimese külge. Kõik kõrvalised faktorid takistavad teda. Seetõttu, kui tõesti on vaja töötada, siis ei tohiks laiskleda hommikul plaani koostamisega.

Suhted kõiguvad, kuid ei arene. Sellised lained ja kõikumised on parem kohe maha suruda, et need ei muutuks tormiks. See on lihtsalt selline meeleolu. See rahuneb ja ei mõjuta midagi.

Enesetunne on rahulik. Liigne pinge pole endiselt vajalik, kui selleks pole erilist vajadust.

Ära räägi kellelegi oma mõtetest ja soovidest, lisaks hakkavad sinu eesmärkidesse roomama teiste inimeste nõuanded ja mõtted, nii et see pole enam täiesti vaid sinu eesmärk.

Tänasel päeval soovin teile palju rõõmu ja naudingut, palju armastust ja sõprust, palju jõudu ja tarkust ning kõike head, mida elu võib pakkuda! Olge õnnelikud ja tänage igat päeva, mida elate!Edu, raha ja õnne!

Allikas: FB: Alexis Varnum

Vaata ka:

henry co 3JFVNo4ukKQ unsplash

Nädala Hiina Horoskoop (26. veebruar – 3. märts 2024)

Rott (1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008) See nädal toob kaasa uusi võimalusi

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop (26. veebruar – 3. märts 2024)

Jäär (21. märts – 19. aprill) Sellel nädalal on armastuse osas oodata kirglikke hetki. Kui

error: Sisu on kaitstud!