Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Reede 29.09 päeva sõnum.

Armsad sõbrad!

Täna on septembri täiskuu, mida nimetatakse Saagikuuks, Veinikuuks ja Laulukuuks. See on Looduse Jumalanna viimane laul ja ta lahkub allmaailma, sügisese pööripäeva tähistamise periood saab läbi ja järk-järgult hakkavad muud energiad tõusma, ning ees meid ootab veel varjuuste koridor.Täna täiskuu, saab olema rõõmus päev, täis laulu ja looduse pidustusi. Aeg lõpetada alustatud, vabaneda vanast, rõõmustada selle üle, mida sa hetkel omad, mida me suve ja sügise alguses oleme saanud, kogenud ja kogunud. See, mis on selles hetkes, on kindel ja tugev. Me saame olla tänulikud selle eest, mida saame hoida ja kasutada kevadeni, mis on meile Maa andnud.

Töö on endiselt seotud tulemuste saamisega, millist tulu oled oma tegevusest saanud, arvestusega. Muud tegevused ei edene eriti hästi ja tegelikult pole vajalikud, päev on täis energiat, kuid mitte pingelise töö tegemiseks ja parem on teha puhkepaus.
Suhtes võib juhtuda midagi väga olulist ja ootamatut. Tõsine vestlus, mis muudab suhteid, tugevdades ja viies need uuele tasemele. See on murdepunkt suhetes ja praegu on see enamasti “pluss” märgiga. Need suhted, mis on olnud sügise pööripäeva ja täiskuu vahel püsivad terve talve jooksul.

Tervis võib alt vedada. Energia voog on liiga tugev. Seda on liiga raske vastu võtta. Kõrge vererõhk, peavalud, nõrkusetunne, kehatemperatuuri kõikumised (korraga palavik, siis külmavärinad) – need on päeva energiatega seotud sümptomid. Tasub rohkem puhata ja luua endas rõõmsaid emotsioone.

Nagu sageli juhtub uue energiaperioodi tulekul, see aeg on pühendatud inimese elu kõige olulisematele suhtele, see on suhe iseendaga. See on päev, kui inimene saab mõtiskleda, kuidas ta tegelikult suhtub oma elu erinevatesse aspektidesse, oma kontaktidesse teistega, oma tegevusse ja oma seisundisse. Tuleb leida tasakaal. Kasvad siklik vastutus iseenda ja oma elu eest, samuti ka arusaamine sellest, kuidas uues ruumis olla ja luua enda reaalsust. Proovi tunda oma sisemist seisundit: asjad võivad olla ükskõik millised, suhted võivad kujuneda või mitte, kuid sinu enda sisemine tunne ja selge teadvus ei saa petta.
Soovin sulle imelist sooja päeva täis valgust ja rõõmu, tervist, kerget olemist ja liikumist, armastust, küllust, edu, raha ja õnne!

Allikas: Facebook: Alexis Varnum

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi

euro

44-aastane mees kaotas liba Swedbank kõnele 15 000 eurot

Lõuna prefektuuri ööpäevainfo Tartumaa Arvutikelmus Politseisse pöördus 44-aastane mees, kellele helistati väidetavalt Swedbankist ja öeldi,