Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Reede 17.11.23 päeva sõnum

Kõik, mis seni on paigal seisnud või kahtlusi tekitanud leiab selguse, pöördub uude maailma ja avab väravad. Aktiivne päev, mil muutuvad mõtted ja tulevik kujuneb selgelt välja, kus hiljuti kõik oli ebaselge.

Tööl puuduvad pinged. See, mis pidi olema tehtud, saab tehtud. See, mis kohe ei suju, võib oodata: õiged mõtted ja teed tulevad aja jooksul iseenesest. Võimalik, et asjad viivad inimese kõrvale tema igapäevastest plaanidest ja ta kergelt lülitub ümber sellele, mis on hetkel talle huvitav.Suhted, kus on olnud rõõmsat arengut, liiguvad ja voolavad võimsa jõena edasi. Inimeste energia sunnib langetama otsuseid, millele nad on juba kaua mõelnud, kuid ei suutnud sõnastada.

Tuleb minna edasi, hoides iga päev uksed avatud.Keskmiselt on tervis rahulikum, kuid keha täna tahaks rohkem istuda ja kuulata, et saada vajaliku infot, võimalik, et puudub soov liikuda, minna jalutama, tahaks olla mugavalt kodus. Päeva jooksul võib olla energia langus. Täna on olemas sina ja sinu asjad ja sinu valikud, kuidas möödub see päev, valid sina ise.

Allikas: facebook: Alexis Varnum

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Arastuse horoskoop Esmaspäev 11 detsember 2023

Jäär Oled täna eriti tundlik ja romantiline. Sul on soov näidata oma armastatule, kui väga

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Esmaspäev 11 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) – “Vanker” See päev toob Jäärale edu ja edasiliikumist.

error: Sisu on kaitstud!