Alexis Varnum

Alexis Varnum: Reede 17.11.23 päeva sõnum

Kõik, mis seni on paigal seisnud või kahtlusi tekitanud leiab selguse, pöördub uude maailma ja avab väravad. Aktiivne päev, mil muutuvad mõtted ja tulevik kujuneb selgelt välja, kus hiljuti kõik oli ebaselge.

Tööl puuduvad pinged. See, mis pidi olema tehtud, saab tehtud. See, mis kohe ei suju, võib oodata: õiged mõtted ja teed tulevad aja jooksul iseenesest. Võimalik, et asjad viivad inimese kõrvale tema igapäevastest plaanidest ja ta kergelt lülitub ümber sellele, mis on hetkel talle huvitav.Suhted, kus on olnud rõõmsat arengut, liiguvad ja voolavad võimsa jõena edasi. Inimeste energia sunnib langetama otsuseid, millele nad on juba kaua mõelnud, kuid ei suutnud sõnastada.

Tuleb minna edasi, hoides iga päev uksed avatud.Keskmiselt on tervis rahulikum, kuid keha täna tahaks rohkem istuda ja kuulata, et saada vajaliku infot, võimalik, et puudub soov liikuda, minna jalutama, tahaks olla mugavalt kodus. Päeva jooksul võib olla energia langus. Täna on olemas sina ja sinu asjad ja sinu valikud, kuidas möödub see päev, valid sina ise.

Allikas: facebook: Alexis Varnum

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Lääne-Viru maakonnas peatatakse räimekvoodi ammendumise tõttu räimepüük ja kastmõrra kasutamine

Regionaalminister Piret Hartman allkirjastas käskkirja, mille kohaselt peatatakse 22. maist Lääne-Viru maakonnas kaluri kalapüügiloa alusel

79f41a963b83630e14b9a70fdc1a5884

Raske turbulents Londoni lennul Singapuri sai üks inimene surma ja paljud vigastada

Singapore Airlines Ltd. teatas, et üks inimene hukkus ja mitu said vigastada pärast seda, kui