Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum reede 14.04 sõnum

Armsad sõbrad! Täna on päev otse vastupidi ja teeb täielikku peatumist. Reede on antud aeglustumiseks ja vaatlemiseks. Mida aktiivsemad tegevused praegu on, seda rohkem vigu ja valeotsuseid, mida saab parandada ainult uue aeglustumise ja sügava analüüsiga. Päev, mil tuleb vaadata voolavat vett ja selle aeglust voolu.

Asjades ja töös tundub, et on aeg puhkuseks: igal juhul on teel palju takistusi, mis ei sõltu inimesest ega ühestki tema sõltuvatest teguritest. Takistused tunduvad üldse mitte millestki sõltuvat: nad ilmuvad ise ja samuti ise kaovad. On ju rumal nuriseda kevadise vihma üle, mis takistab reisile minna!… Niisiis, on sama rumal vihastada selle päeva tõrgete pärast. Kõik läheb mööda.

Suhtes valitseb vaikus. Kõige parem on jääda üksi, puhata üksi ja anda teistele inimestele puhkust sinust. Katsetused suhte parandamiseks ja eriti nõudmine selleks, et saavutada midagi teiselt inimeselt, tekitavad tugevat ärritust. Ärritus viib tülini, tüli viib lahkumiseni. Lihtsalt ära midagi selgita ja jätta teine inimene rahule.

Terviseses pole erilisi üllatusi. Kui inimene vältib äkkliigutusi, siis tema enesetunne ei halvene. Halb päev alustada treeningukursust või üldiselt suurendada füüsilist aktiivsust. Puhkus ja lisasuni täna on teretulnud. See päev pakub head ja see on heldus. Inimene saab abi, kui ta seda vajab, ressursse või kingitusi, mida ta ei küsi ega oota. Hea on enda kõrval märgata neid inimesi, keda saab aidata või midagi tasuta anda, ootamata vastastikust abi ja tänulikkust. Tee head ja see tuleb tagasi.

Soovin sulle head ja rahuliku päeva, kerget olemist, rõõmu, mugavust, armastust, hellust, hoolitsust, tervist, edu , rahu ja õnne!

Allikas: Facebook Alexis Varnum

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!