Erakorralised uudised

Alexis Varnum: Reede 13.01 sõnum.

Vahendame  Alexis Varnum postitust

Armsad sõbrad! Elus on alati olemas valik, kas siesta paigal või liikuda edasi. Kui Sa liigud edasi, siis se vajab ka sinu isikliku muutumist. Kui hakkad tegelema spordiga siis tuleb keelduda oma vanast eluviisist. Tänane päev soodustab aktiivset tegevust, oma sihtide saavutamist ja loomingut. On julgete inimeste päev. Ole julge püstitada suured sihid ja siis ka muutused sinu elus on harmoonilised. Luba oma talentidel areneda. Kui tunned rahulolematust, tähendab on tulnud aeg oma elus teha muutused. Täna on hea suhelda, see loob rõõmu, inimesed on rohkem positiivsed.

Seega rohkem naerata. Hea päev, et olla koos oma perekonnaga. Head on tehingud, lepingute sõlmimine, raha investeerimine, samuti uue asja alustamine. Tuleb arvestada inimeste elu tempoga, seega võimalik, et täna võid kohata inimesi kes võivad ärritada sellega, et on liiga aeglased või liiga palju askeldavad. Aga see on sinu õppetund kas ärritud või võtad vastu inimest sellisena nagu ta on. Peamine ära hakka ise kisama, survestama ja nõudma. Täna on hea päev, et alustada tööd uuel kohal. Samas see on ka sõpruse ja inimeste ühinemise päev. Pole soovitavad konfliktid ja üksindus. Päev on seotud vere ja maksa tervisega. Head on ravimtaimede teed, jõhvikad, porgand, peet, granaatõunad ja harjutused õues.

Soovin sulle head ja aktiivset päeva, julgust, meeldivat suhtlemist, energiat, jõudu, armastust, rõõmu, küllust, tervist, edu, raha ja õnne!

Allikas: FB. Alexis Varnum

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

26.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Pühapäev 26.05.24 sulle toob. Tarokaardid on

roolijoodik

26.05.24 Ööpäeva tabati 24 roolijoodikut

Eile 25 mai toimus 12 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 24 alkoholi või narko