Kolmapäev , 7 juuni 2023
Erakorralised uudised

Alexis Varnum: Päevasõnum 22.05.2023

Mai jõuab oma lõpule sellisena, nagu peaks, praegusel keerulisel ajal. Kõige raskemate asjaolude kiuste toob ta endaga kaasa südamlikkuse ja usaldusväärsuse maagia. Kuu kasvab. Meid ootab palju meeldivaid hetki, huvitavad uudised ja kohtumisi. Olgu palju head. Nädal on sarnane aedade õitsemisega, mida imetleme aastast aastasse.

Tööalaselt algab soodne periood pikaajaliste ülesannete lõpetamiseks, millega inimene on kaua vaeva näinud, kuid mitmel põhjusel pole suutnud lõpule jõuda. Justkui keegi tuleks ja teeks kõik sinu eest ära: jääb vaid tulemus vastu võtta, see tundub väga lihtne, nii lihtne, et ei pane tähele, kuidas tulemus on juba käes.

Nädala töö ja tegevus sõltub oluliselt sellest, kui energiline ja suhtlemisvalmis inimene on, see võimaldab mitte ainult saada abilisi ja toetajaid, kes aitavad vanad ülesanded kiiremini ja edukamalt lõpule viia, vaid ka luua tulevikuks partnerlust. Uute asjade alustamine praegu pole vajalik: uued projektid tekitavad muret ning enamus inimesi on eelmise raske perioodi tõttu väga väsinud – inimesel on praegu raske toime tulla lisapingega. Üldiselt on tööd nädala jooksul palju, kuid selle täitmine toob pigem rõõmu kui väsimust.

On mitmeid rahalisi probleeme, mis võivad sellel nädalal kerkida. Need ei ole isiklikud rahalised asjad, vaid rohkem ärialased. Näiteks kui mõni projekt ootas sponsoriabi või rahastust, siis võimalik see ei saa raha või saab selle suure viivitusega või tekkivad mingid takistused. Raha on olemas, aga hiljem. Nagu varem mainisin, uued projektid tekitavad palju muretsemist.

Inimese isiklikus rahalises seisundis see nädal on edukas. Inimene võib saada ootustest suurema ühekordse summa, tõusta uuele finantstasemele. Sissetulev raha võimaldab kiiresti lahendada probleeme, mis inimese elu koormab. Kulutused võimalusel peaksid praegu olema suured, näiteks maja ehitamine, remont, auto ostmine, õppemaksu ettemaks, kulukas, kuid vajalik meditsiiniline protseduur. Sellest saab pärast suurt kasu, vastasel juhul on oht kulutada palju raha tühiasjadele ja mitte isegi aru saada, kuhu see kadus.

Isiklik suhtlemine muutub, justkui oleks sulanud vana jää, mis hoidis inimesi tagasi, sundides neid üksteisele külmaks jääma ja näitama negatiivsust. Praegu on inimesed teineteise suhtes sõbralikud, avatud ja ausad. Tugevad paarid saavad uut energiat. Paljud probleemid lahenevad , sest need olid seotud ühe või mõlema partneri käitumisega. Suhted muutuvad paarides tervislikumaks, suureneb hoolitsus teineteise vastu ja tekib rohkem reaalseid tuleviku plaane. Inimesed aitavad üksteist aktiivselt ja vabatahtlikult ning kingivad rõõmu. See on hea aeg partneri leidmiseks mitte ainult armastuseks vaid ka äriks, olgu see äriline sponsor, helde armuke, jõukas ja hooliv peigmees, vanem kolleeg või õpetaja. Leitakse inimene, kes on praegu eriti vajalik. Tutvusi on palju ja esimesed kohtingud on sagedased. Nädal on täis flirti ja emotsioone, kuid samas säilib selge mõistus. Seepärast tasub hoolega jälgida ja teha õigeid valikuid.

On aeg tegeleda tervisega. Nädala jooksul on terviseriskid väikesed, kuid paljud inimesed tunnevad end halvasti vanade pingete tõttu. Praegu pakutakse inimesele võimalust vähendada stressi töötades stressiallikate ja oma suhtumisega sellesse. Inimene õigeaegselt saab soovitusi tervise parandamiseks, alustab ravi või tervendavaid protseduure, ning muudab oma elustiili tervise huvides.

Uue nädala sünnipäevalapsed saavad kingituseks teatud abi, patroonlust ning heldust ja hoolitsust enda suhtes. Need kingitused tulevad ootamatutelt inimestelt ja kohtadest. Võib saabuda palju külalisi, keda ei oodatud, need on head külalised, kes toovad rõõmu või kingitusi. Praegu ei tasu eriti jutustada oma plaanidest, ideedest ja soovidest, et keegi neid ei hävitaks liigse kriitika või ebamõistliku sekkumisega. Ei tasu anda lubadusi, mida sa ei suuda või ei soovi täita. Tegelikult pole kunagi hea anda lubadusi, kuid praegu eriti mitte. Mai on tugeva maagia kuu. Just praegu tunnevad paljud endas Jõudu – uute võimete avaldumist või võimalust mõjutada ümbritsevat oma energiaga mõtete ja sõnade kaudu.

Täna esmaspäev. Päev on rahulik ja tasakaalus. Oluline on säilitada rahu ja tasakaal ning mitte üle pingutada. Tööd tuleb teha praegused ülesanded täpselt, ilma ülekoormamata. Suhted on meeldivad ja aega tuleks pühendada neile rohkem kui tööle. Tervis võib olla veidi unine, seega on hea võimalus magada rohkem. Muusika kuulamine ja mängimine on suurepärane viis lõõgastumiseks.

Soovin sulle kaunist ja rõõmsat päeva ja armastust. Ole avatud uutele võimalustele ja jaga headust ning ole lahke oma lähedaste vastu. Tee midagi, mis teeb sind õnnelikuks, ja hoolitse enda eest. Ole tänulik ja naudi täna toimuvaid ilusaid hetki. Soovin sulle head tervist, valgust, kergust, rahu, edu, raha ja õnne!

Allikas: Alexis Varnum

Vaata ka:

Sõitsin bussiga, oleksin peaaegu juba jõudnud väljuda…

Sõitsin bussiga. Oleksin peaaegu juba jõudnud väljuda aga ikkagi jõudis see kuradi MUPO peale ronida. …