Pühapäev , 25 veebruar 2024
Alexis Varnum

Alexis Varnum. Päeva sõnum – Neljapäev 7.12.23

Armas sõber! Täna tuleb ennast kokku võtta, ole enda suhtes range ja mine edasi, isegi kui on raske. On aktiivse energia päev, kuid see energia on tugev ja karm. See aitab ainult neid, kes on ise valmis koguma kõik vajalikud ressursid ja edasi murdma. See energia viib kaasa ainult tugevad rändurid, kes on valmis raskusi ületama. See aitab takistuste ületamisel ja edasiliikumises.

Töö on aktiivne kuid võib olla intensiivsem ja keerulisem. Kui sa ei lase end lõdvaks, saad häid tulemusi. Diivanil lamamine ei anna sulle midagi, siis tuleb tühi ja mõttetu päev, tekib tunne nagu oled aega kaotaud ei millekski.

Suhted on harmoonilised. Inimesed on valmis koostööks ja vastastikuseks abistamiseks. Võtta vastu toetust ja sama anna teistele. Võib oodata suhete transformatsiooni arengusuunas, samuti see võib olla uue etapi algus.

Enesetunne on normis. Palju sõltub inimese elujõust ja soovist edasi liikuda. Tugevale inimesele piisab enda laiskuse ja talvise nõrkuse ületamisest. Kui inimene on haige ja selle tõttu nõrk, ei tohiks ta end liigse pingutusega koormata: parem hoiduda, et mitte oma seisundit halvendada. Nii et hinda oma terviseseisundit realistlikult ja ära valeta endale.

Mida iganes ka ei juhtuks, täna on oluline vältida vaidlust, tülid, konflikte ja agressiivset suhete selgitamist. Sellest pole mingit kasu. Milleks seda vaja on, kui saab koostööd teha, üksteist kuulata ja aidata…
Loe teisi huvitavaid teemasi SIIT
Allikas: facebook: Alexis Varnum

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horokoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Täna on suurepärane päev armastuse väljendamiseks. Ole avatud ja aus

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Kaart: Mõõkade KuningasTäna on aeg teritada oma mõistust ja keskenduda

error: Sisu on kaitstud!