Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Päeva sõnum neljapäev 16.11.23

Täna võib olla ebameeldiv päev, lihtsalt võib tekkida sisemiselt selline tunne. Sina ega keegi teine pole selles süüdi. Nii võib mõjutada päeva energia. On palju asju, mida tahaksime teha, kuid kõike takistavad mingid välised asjad või inimesed, kes tulevad sinu teele ja samuti võivad segada. Pead kõik protsessid välja tõmbama ainult isikliku jõu ja vastutusega, ning isegi siis on raske. Edasi liigud põhimõtte järgi “üks samm edasi, kaks sammu tagasi”. Lisaks võivad olla transformatsiooni sümptomid.

Töös aitab isiklik energia ja vastutus oluliselt parandada mõningaid protsesse ja lahendada olulisi ülesandeid. Mitte kõiki, kuid päeva lõpuks on üldine tunne positiivne. Lisaks saavad täidetud ülesanded olla aluseks tulevasele tööle või projektile.

Kuid suhetes võimalik tuleb ületada enda sisemised valehinnangud ja hirmud, oma käitumisvead ja enda apsakate mittetunnustamise. Proovi olla mitte kangekaelne, ega tõestada oma tõde, sa ei vaja konflikte. Tundub, et kõik on tegelikult olemas vastastikuseks mõistmiseks ja heaks koos kasvamiseks, kuid midagi segab. Selline seisund möödub, kui suhted praegu ei liigu, siis on oluline lihtsalt hoolitseda teineteise eest ja toetada, mitte rohkem.

Tervis on nõrk. Mitte midagi konkreetset, pole riske, lihtsalt jõu ja meeleolu langus. Täna võidki olla vastik ja virisev, aktsepteeri nii agu on. Ära kahjusta oma seisundiga ennast ja teisi, keegi ei pea taluma sinu halba meeleolu. Oluline on jalutada, vaadata loodust ja puhata vaimselt, see aitab ja parandab enesetunnet.

Arvestades üldist mitte eriti meeldivat pilti, on täna parem vaikida oma plaanide, unistuste, ideede ja soovide osas, vähem lobiseda. Teised võivad sind valesti mõista, kritiseerida, tekivad kahtlused, parem suurematest asjadest ja oma projektidest mitte rääkida. Ära tee seda. Luba kõige olulisemal küpseda südames, sest selleks veel pole sobiv aeg. Üldiselt kuula ennast ja luba päeval rahulikult mööduda.

Allikas. Facebook Alexis Varnum

Vaata ka:

ILM

ILM: Pühapäev 16.06 – Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sooja kuni +24°C.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Saartel sajab kohati hoovihma. Paiguti võib tekkida udu. Puhub

horoskoop minuaeg.com

Tähemärgid, kes on sunnitud tõele vastu astuma (heas või halvas) pühapäeval 16.24 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Jäärad võivad täna seista silmitsi reaalsusega, mis puudutab nende