Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum päeva sõnum, esmaspäev 24.04

Vahendame Alexis Varnum postitust.

Armsad sõbrad! Kogu nädal on nagu ettevalmistus maagiliseks looduse pühadeks, ees meid ootab volbriöö ja samas ka algamas on tõeline kevad kogu oma võimus, seda perioodi iidsed keldid nimetasid Beltaine. Inimene, hoolimata sellest, kui rasked olukorrad tema ümber ka poleks, tunneb sellistel päevadel, et ta on läbinud mitmeid katsumusi, seisab kindlalt jalul ja saab alustada uute kõrguste vallutamist. Praegu on elu jõud tema poolel.

Nädal võimaldab hinnata enda eelmist kogemust ja võtta sellest kõige kasulikumad oskused ja teadmised. Nende abil suudavad paljud avastada endas uusi võimeid või imestada oma elujõu ja ambitsioonide üle. On aeg näidata oma parimaid omadusi ja entusiasmi ning naasta arengu ja saavutuste teele.

Peame meeles pidama, et oleme varjutuste koridoris, nii et töö nõuab pigem arukust kui entusiasmi ja pigem loogikat kui loovust. Lisaks tundub, et paljud projektid algavad praegu nullist. Ülesanded taas käivitamist ja vigade parandamist ja alles seejärel nähtavale ilmuvad uued piirid. Kuid kõigepealt analüüs ja parandused, ning seejärel liikumine, seega ei saa öelda, et nädal oleks eriti tulemuslik ärilises mõttes. Kuid praegu selgub, et eesmärgid, mis hiljuti tundusid võimatud, on saavutatavad. Jääb ainult valida: kas me tahame neid saavutada või mitte, analüüsida kõike uuesti ja liikuda valitud suunas, eriti kuna ärisfäär võimaldab praegu mõõdukat riski.

Mis puudutab rahaasju, siis kõik küsimused on mõõdukalt soodsad. Tasakaalu säilitamine saadu ja kulutatu vahel, oskus õigel ajal peatuda kasumi või lisatulu saamiseks, ning mõistlik finantstehingute tegemine on lihtsad reeglid, mis aitavad nädalat plussis lõpetada.

Suhtlemisel kehtib ka analüüs. Kevade aeg on traditsiooniliselt kirgliku tule aeg, kuid ka siin mõjutab olukorda varjutuste koridor. Kirge, armastust, flirti ja kohtinguid on palju, kuid isegi armastuslike hoogude ajal hinnatakse oma huve külma kalkulatsiooniga. Iga inimene jätkab hindamist ja kaalumist, mida tegelikult kannavad erinevad suhted, kas kõik sobib, kas enda eesmärke ja piire pole vaja kohendada, kas on mõtet suhteid tugevdada või mitte.

Seega pole vaja asjatult tormata, et säilitada olemasolevat ja panustada oma emotsionaalseid ja muid ressursse õigetele inimestele. Huvitav, et see kõik kehtib armusuhtete kohta.

Midagi veidrat valitseb aga sõpruse ja äripartnerluse valdkonnas: võivad olla nii ootamatud löögid kui ka ootamatute võimaluste tekkimine. Siin tuleb samuti langetada otsuseid oma huvide alusel, siis ei tekita olukord kahju ja see kujuneb teie kasuks.

Ja perekondlikud suhted omandavad uue energia, mis tugevdab ühendust ühelt poolt ja teiselt poolt põhjustab konflikte pereliikmete vahel. Praegu on hea kasutada vanemate põlvkonna kogemusi, mitte nendega vaielda.

Uued suhted on endiselt võimalikud, kuid pigem lühiajalised, kuigi meeldivad. See on särav mälestus, ilus kevadine karnevali muinasjutt. Loota tõsiste suhete peale on ohtlik illusioon.

Konfliktide jaoks on väga halb aeg. See, kes ilma vajaduseta alustab või jätkab konflikti nendel päevadel, jääb kaotajaks ja kaob ära. Siin võivad olla ootamatused, millele vähesed tõeliselt loodavad või ootavad. Konfliktides võib see, kes tüli provotseerib, kaotada õnne mitmeks aastaks, nii et hoia sisemist rahu ja kontrolli viha.

Tervis toob kaasa taastumise ja uuendamise. Terve inimene saab täiendava energiavoolu ja paraneb väikestest tervisehädadest. Kuid võivad tekkida krooniliste haiguste ägenemised: organism püüab nagu tagasi pöörduda haigusseisundisse, et leida uusi viise ravimiseks.

Nädala riskide hulka kuuluvad jälle kõht ja jalad. Uue nädala sünnipäevalised saavad kingituseks uue alguse, olulise projekti edasimineku ja laialdased võimalused uue loomiseks. Nende nädal on palju soodsam kui paljudel teistel. Teed sõitudeks ja reisimiseks muutuvad üha soodsamaks, lihtsalt ära kiirusta. Kui alustad sõitu, siis enne ürita kõik vajaliku läbi mõelda. Siis kulgeb tee suurepäraselt ja ilma probleemideta.

Kui praegu midagi ostad või müüd, siis on parem maksta seda hinda mida küsitakse, ära ürita langetada. On määratud hind, selle eest müü või osta. Mineviku mõtted võtavad ka palju energiat. Keskendu sellele, mida head saate sealt võtta. Ülejäänud ei aita, nii et proovi minevik minevikusse jätta ja ära kahtle selle üle, mis on tehtud. Esivanemate kogemuse kasutamine aitab praegu paljusid probleeme lahendada.

Nendel päevadel ole eriti tänulik kõige hea ja lahke eest, mis sulle tuleb. Tänulikkus muutub uue hea magnetiks. Võib-olla just nüüd algavad paremad ajad. Praegu pole veel vaja tulevikust mõelda, praegu on oluline saada uut jõudu ja uut hingamist, mis inimesele sel nädalal tulevad. Just praegu saad seda parimat, mida oled kaua oodanud.

Täna esmaspäev. Päev, mis on täis vastuolusid, nendega saab hakkama, kuid selleks on vaja nii palju vaimujõudu, et ei tahaks sellega üldse tegeleda. Töötama peab palju, et mitte liiga filosoofilistest mõtetest eemalduda. Suhetes on endiselt vaja selgust. Inimene tuleb teise inimese juurde, et anda mida? Selle põhjal, mida inimene kaasa toob, hinnatakse teda, kuid kõik emotsioonid, sõnad, luuletused ja laulud võtavad praegu aega ja energiat. Nendest ei saa midagi aru ja praegu ei saa endale lubada sellise väärtusliku ressursi nagu aja raiskamist. Kõik muutub nii kiiresti ja sügavalt, et kõrval on vaja usaldusväärset kaaslast, mitte tähelepanu raiskajat. Tervis võib olla keeruline, justkui oleks löödud, kuigi mitte väga tugevalt. Midagi valutab, kuid inimene ei saa aru, mida täpselt. Puhkamine on oluline ja jooge rohkem vett! Kui sel päeval lähete teele, siis see toob midagi muud kui oodatud tulemust. Siiski leia aega puhkamiseks, ees ootab kevade trall ja müra, siis pole aega puhkamiseks.

Soovin sulle toredat nädalat, imelist olemist, kergust, uusi avastusi ja teadvustamist, armastust, kergust, valgust, head tuju, tervist, edu, raha ja õnne!

Allikas. FB: Alexis Varnum

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!