Expand To Show Full Article
Alexis Varnum: Neljapäev 6.04 sõnum. | MinuAeg
Kolmapäev , 7 juuni 2023
Erakorralised uudised

Alexis Varnum: Neljapäev 6.04 sõnum.

Vahendame  Alexis Varnum postitust

Armsad sõbrad! Ees meid ootab üks tugevamatest Täskuudest aasta jooksul mis täidab energiaga uued projektid ja avab uued teed. Jah, sellest päevast alates avaneb järk-järgult teekond tulevasse varjutuste koridori, kuid aprilli võimsat Kuud energiat pole võimalik varjata. Ta jääb heledaks ja produktiivseks, lihtsalt aprill on veidi aeglasem kui tavaliselt.

Päev on põhjalik: see mis täna formeerub võib saada elu oluliseks osaks, laialt avanevad teed, tekib võimalus suurendada kapital või tugevdada perekonna jõudu, lahendada karmilisi ülesandeid ja teha pööre oma elus. Seetõttu on oluline päev veeta mõistlikult, et emotsioonid, ambitsioonid või hirmud ei segaksid õigeid otsuseid.

“Väravad avanevad ootamatult”. Oleme juba näinud päevi, kui sellised energiad toimivad. Selles päevas on võimalikud tõsised muutused asjades ja töös. Tõenäoliselt need ilmuvad uue ideega, projekti või ootamatu ressursina. Midagi, mis tõsiselt muudab tulevikuplaane või praegust olukorda. Muutused võivad olla nii olulised, et enne nende vastuvõtmist on vaja peatuda, korrastada enda mõtted ja alustada uut järk-järgult, et olukorda targalt käsitseda.

Suhtlemises toimub lahendus raskustele. Tegemist pole lihtsalt mingite väiksemate kriisidega ja pretensioonige, vaid muutuvad alused, millele kontakt kahe inimese vahel on loodud ja areneb. Nagu inimesed naasevad algusesse ja muudavad seda vastavalt oma maailmavaatele. Ilma kompromissideta ja teeskluseta. Kui leitakse ühine vundament suhete “maja” ehitamiseks uuesti, siis suhe on tugev ja produktiivne veel pikka aega.

Tervis neljapäeval sarnaneb väga eelmisele päevaga. Endiselt on peamised riskid on mõistmises, meeldejätmises, informatsiooni tajumises. Endiselt on palju ebaratsionaalseid olukordi, mis on seotud vaimse tasakaalu häiretega. Seetõttu on sel päeval nii oluline teadlikult kontrollida oma mõtteid ja tegusid: väga lihtne on kaotada oma tugipunkt.

Kõik, mis on seotud teedega, on soodne – alates jalutuskäigust ja reisimisest kuni oma transpordivahendi hooldamiseni. Ka metallist hobune armastab hoolitsust ja hellitamist.

Sa saaksid väljendada oma soove otse – endale, teistele, ruumile, Kõrgematele jõududele. Ma tahan – ma suudan – ma teen. Soov on välja öeldud ja muutub kavatsuseks, seejärel plaaniks ja seejärel tegevuseks ja kasvav Kuu annab inimestele selleks võimaluse.

Soovin sulle ilusat päeva, kevade soojust, päikest, kergust, armastust, valgust, jõudu, energiat, edu, raha ja õnne!

Allikas: FB. Alexis Varnum

Vaata ka:

Sõitsin bussiga, oleksin peaaegu juba jõudnud väljuda…

Sõitsin bussiga. Oleksin peaaegu juba jõudnud väljuda aga ikkagi jõudis see kuradi MUPO peale ronida. …