Kolmapäev , 7 juuni 2023
Erakorralised uudised

Alexis Varnum: Neljapäev 19.01 sõnum.

Vahendame  Alexis Varnum postitust

Armsad sõbrad! Igas inimeses on olemas valguskiir, mida täna oleks hea suunata toetusele, kes seda vajab. Oska hinnata oma väärtust. Täna on hea suunata kogu oma tähelepanu asjadele, mida sa hakkad tegema ja see saab täiendavat energiat. Pole soovitavad negatiivsed seisundid, mis lisaks võimendab sinu energeetika. Parem on suhelda oma lähedaste inimestega laua taga, et oleks mugav, sooje ja hea suhelda. Ära hoia kinni minevikust ja tee seda mida tunned oma südames. Suhetes on tähtis armastus ja tähelepanu. Pole soovitav otsida mingit tulu: Mina sulle-sina mulle“. Täna on head hingejutud, mis aitavad vabaneda koormusest ja pingest.

Oska kuulata teist inimest. Võivad olla emotsioonid, agressioon ja puudub vastuvõtmine. Võib tekkida vabaduse soov, mis lükkab inimesi tegema spontaansed sammud. Tegevuses on head lepingute sõlmimine ja tehingud. Ürita täna lõpetada probleemsed tööd või projektid. Kui sa soovid oma äri laiendada, siis suuna oma tähelepanu detailidele, kuidas sa hakkad seda realiseerima. Kui täna sinu keha valutab see võib olla märk sellest, et tuleb muuta oma mõtlemine ja samas ei saa saavutada muutused kui jätkuvalt elad vanades mustrites. On head kõik protseduurid, mis aitavad vabaneda närvipingest. Ära väldi probleemide lahendamist, lahendamata jäänud küsimused vaid süvendavad situatsiooni. Tasakaalu saavutamiseks aitab loodus. Kui tahad, et päev mööduks hästi säilita endas kerge rõõmu seisundit.

Soovi sulle imelist päeva, värskust, head tuju, kergust, elu nautimist, rõõmu, tervist, armastust, küllust, edu, raha ja õnne!

Vahendame  Alexis Varnum postitust

Vaata ka:

Sõitsin bussiga, oleksin peaaegu juba jõudnud väljuda…

Sõitsin bussiga. Oleksin peaaegu juba jõudnud väljuda aga ikkagi jõudis see kuradi MUPO peale ronida. …