Alexis Varnum: Neljapäev 12.01 sõnum.

Vahendame  Alexis Varnum postitust

Armsad sõbrad! Minu elus mitmendat päeva toimuvad sündmused, mis vajavad keskendumist muudel teemadel. Puudub rahulik aeg kirjutamiseks. Toimub huvitav ja kõik situatsioonid ei liigu nii nagu ootan või tahan. Võimatu midagi ette aimata ???? Täna on võimalikud situatsioonid, mis kohe peegeldavad sind ennast ja saad näha asjade ja teist poolt. Võimalik, et seda näitavad sulle teised inimesed. Võib olla need sündmused tunduvad absurdsetena, kuid ära kiirusta sellest keelduda, kõik on õnneks. Peamine ära kuku täna kedagi päästma, küsi enda käest mis seisab selle soovi taga. Kui sa teed seda hirmust olla hüljatud või selle pärast, et kardad olla halb inimene, sellistest päästmisest tuleb keelduda.

Aita teisi ainult siis kui tunned siirast soovi teisi aidata. Ära roni oma abiga sinna, kus seda abi keegi ei oota. Luba inimestel teha oma vead ja astuda oma rehale, see on nende kogemus. Hea päev suhtlemiseks, puhast energiat on palju. Eriti hea on suhelda oma mõttekaaslastega. On võimalik saada innustust ja informatsiooni. Samas hea päev ületada kõik enda kahtlused, vaimselt areneda ja vabaneda võlgadest. Hea päev liidritele. Töös ja tegevuses saad lahendada kõik ülesanded. Vaata mis tuleb esile, kas vanade asjade lõpetamine või uute algus. Millel keskendud see tuleb hästi välja. Pole soovitav laiskus ja tegelemine igavate asjadega. Kui sa oled inimene, kes tegeleb inimeste energeetikaga ole ettevaatlik, täna on võimalik kiiresti väsida. Hea on kodus koristada, tegeleda pere asjadega või traditsioonidega. Tegutse, kui ole valmis selleks, et asjad ja sündmused võivad tekkida ootamatult ja kohe peab midagi muutma.

Soovin Sulle huvitavat päeva, meeldivat tuju, kergeid muutusi, rõõmu, soojust, valgust, küllust, armas-tust, edu, raha ja õnne!

Allikas: FB. Alexis Varnum

Vaata ka:

Yana Toom

Jana Toom Teatas Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kiriku Esindajate Leidmisest

Euroopa Parlamendi saadik Jana Toom (Keskerakond) teatas, et on leidnud advokaadid Moskva patriarhaadi Eesti õigeusu

3bc7fb52 1cc1 42a8 9726 5ed649ec9b58

Isiksusetest: Milline Kevadine Aiavaade Kõige Rohkem Kõnetab Sind?

Kevad toob endaga kaasa looduse ilu, värvikirevad lilled ja värskuse. Milline osa kevadisest aiavaatest sind