Pühapäev , 3 märts 2024
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Neljapäev 11.05 sõnum

Armsad sõbrad! Kuni 20. mai Noorkuuni naaseb möödunud varjutuste koridor tagasi, kuid ta teeb seda nagu filmis, kõik raskused ja pinged, mille inimene pidi läbima, kerivad end tema ees uuesti lahti, kuid nõrgenevad ja tuhmuvad. Vana film lõpeb. Inimene puhastab ennast omaenda valust, hirmudest või piirangutest. See pole uus valu läbielamine, vaid sellest vabanemine.

Töös ilmub uus energia, impulss, inspiratsioon. Inimene saab uuesti luua, eriti kui tema tegevus on seotud inimeste või rahaga. Täna inimene saab võlad tasuda või keegi täidab tema unustatud lubadused. Inimesed aitavad üksteist, isegi kui see ei too kaasa materiaalset kasu.

Suhted on rohkem kodused, inimesed tegelevad koos majapidamisega, parandavad omavahelist suhtlemist ja tunnevad mugavust ühisest ruumist, mis on kallis kõigile. Need võivad olla mitte ainult ühe pere liikmed ja ka sugulased või kolleegid, kes töötavad ühe projekti kallal ja see projekt, kodu, perekond, suhe on praegu olulisem kui vanad solvangud või erimeelsused inimeste vahel.

Täna justkui naaseksid vanad traumade või haiguste valud. Inimene saab võimaluse midagi muuta oma suhtumises endasse, hoolitseda oma keha ja seisundi eest. Praegu puuduvad konkreetsed riskid. Täna on parem vältida igasugust kriitikat: pole vaja kuulata, kuidas sind kritiseeritakse ja samas ära ise teisi kritiseeri. Kriitika on üks vampirismi vorme. See ei anna probleemil lahendust, vaid teeb haiget teisele inimesele. Täna avaneb võimalus luua kontakt kõrgemate jõududega, võib saada vastust, tunda seost millegi suuremaga, kui maiste sündmustega.

Soovin sulle ilusat päeva! Olgu see täis uut energiat, impulssi ja inspiratsiooni. Loo kontakte teiste inimestega ja aita neid. Samuti soovin sulle võimalust muuta oma suhtumist endasse, hoolitseda oma keha ja vaimu eest, ning vältida kriitikat. Valgust, soojust, päikest, armastust, head olemist, küllust, edu, raha ja õnne!

Allikas: Facebook: Alexis Varnum

Vaata ka:

man g15686e850 640

4 pisiasja, mida mehed pärast lahutust naistelt otsivad

Pärast lahutust võivad meeste ootused ja vajadused suhetes oluliselt muutuda. Nad võivad otsida omadusi ja

ian schneider PAykYb 8Er8 unsplash

3 viisi, kuidas kedagi nii hästi armastada, et ta tunneks end teie suhetes turvaliselt

Armastuse väljendamine viisil, mis paneb teie partneri end suhtes turvaliselt tundma, on suhete alustala. Siin

error: Sisu on kaitstud!