Alexis Varnum

Alexis Varnum: neljapäev 10.08 päeva sõnum.

Armsad sõbrad! Miks sa kiirustad? Istu maha, jõuad kõik teha! Sellist sõnumit võidakse sulle öelda päeva jooksul, ning on mõistlik mõelda: kas jätkata oma tööd või on tõesti mõtet veeta aega nendega, kes pakuvad pausi. Päev loob aktiivsuse suhtlemise: kui töötada, siis mitte üksi ja ka üksi puhata on igav. Võimalik, et parem isegi töö pooleli jätta, kuid suhtlemisest mitte loobuda.

Tule aita meid, selleks vajuta SIIA

Kuigi tööd on palju ja töö vajalik ja tulemuslik, selline nagu sügisel põldudel, kui saak koristatakse – raske, kuid vajalik ja nauditav. Hea kaaslane muudab töö lihtsamaks. Päeva nüanss seisneb selles, et töö saab tehtud täna ja tulemus ilmneb alles mõne aja pärast. Võib-olla seetõttu, et täna on inimesele seltskond rohkem vajalik.
Isiklikes suhetes on päev rikkalik milles on romantilisi meeleolusid, flirti, kohtinguid kui ka kohtumisi. Samuti võib olla suhete selgitamine, mida ei saa lahendada, saab ainult teadvustada. Pinnale võib kerkida minevik ja tuleb ootamatuid asju inimestelt, kellelt sa selliseid asju üldse ei ootaks.
Tervis on keskmiselt hea. Võid natuke närveerida võib pea veidi ringi käia, kuid see on seotud pigem päeva üldise aktiivsusega. Täna pole mingit üldist terviseriski. Endiselt on negatiivseks teguriks alkohol, kuid see pole ka teistel päevadel kasulik.
Täna tuleb näidata, milleks sa võimeline oled. See võib olla võistlustes osalemine, oma töö reklaamimine (töövestlus või toodete ja teenuste esitlemine) või suurepärane väljanägemine kohtingul. Mida ei tohiks teha, on alistuda ebamugavatele asjaoludele, eriti nendele mida saab muuta. Me peame seda tegema, et väljendada oma seisukohta, määrata oma piirid. Ainult sina valid, kas soovid anda järele kellegi soovile või teha nii nagu õigeks pead.
Soovin sulle toredat päeva, rõõmu, head enesetunnet, kergust, jõudu, energiat, küllust, edu, raha ja õnne!
Allikas. Facebook Alexis Varnum

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-