Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Nädala sõnum

Jätkub liikumine Noorkuu poole, meid juba mõjutab Jõuluenergia. Kuid hetkel me veel laskume sügavamale pimedusse… Nädal toob uusi takistusi, kuid ka uusi viise nende ületamiseks. Need takistused viivad meid välja meie elu seisakutest. Me jätkame analüüsimist, mõtlemist, vaatlemist ja aeglast edasiliikumist. Sellises liikumises on palju raskust ja väsimust, kuid neid raskusi me loome ise oma mõtetega ja sellega mida endast kiirgame. Eelmisel nädalal hävines palju tulevikku takistavaid tingimusi. Praegu loob inimene oma teed oma käte ja mõtetega, samal ajal hindab üle kogetud ja koostab lähituleviku plaane.

Töös ja asjades on peamine mitte kiirustada. Praegu on oluline jõuda teha rutiinsed harjumuspärased asjad ja koostada tulevase töö plaanid. Tulevikus on vajalik teiste inimeste abi, mõnikord tõsist abi, nii et hea aeg praegu on uurida, vaadata, kellele toetuda. On mõtet otsida kolleegide, partnerite ja eriti kõrgema staatusega isikute toetust, samuti lihtsalt sõprade ja sugulaste abi, kui see ei puuduta otseselt tööd.

Raha saamiseks ja teenimiseks see nädal on hea. Tulevad vahendid raskuste ületamisest, inimesed hakkavad oma töötasud ja preemiad saama Mõned vanad kinni jäänud projektid lahenevad ja toovad oodatud tulemused. Saab ettemaksu tulevase töö eest. Ära ole ahne ja ära võta rohkem, kui suudad kanda. Paljud saavad ootamatut rahalist tuge: pärandi, võidu, preemia varasemate ülesannete eest, toetust. Mitte ühtegi spontaanset ostu! Sellised ostud kiiresti muutuvad raisatud rahaks.

Suhted. Praegu on oluline süveneda mõtisklustesse oma elu üle, kuid see ei tähenda, et suhted lõppevad. Pigem sõltub nende areng sellest, kes suudab praegu olla rahulikum ja passiivsem, kes suudab olukorda paremini läbi mõelda, ning lisaks ei survesta teisi suhteosalejaid. Kui sind kutsutakse kohtingule, mine julgesti. Ära tee järske samme! Ole õrn nende inimestega, kes on sulle oluline. Uued suhted sõltuvad otse sellest, kui huvitav on vestluspartner, et luua mitte armu, vaid sõbralikke ja ärisuhteid. Hiljem võivad sellised suhted muutuda armastuseks, kuid kohe armastust ära oota.

Tervis on endiselt pisut keeruline. Praegu tuleb erilist tähelepanu pöörata toitumisele, eelkõige toidu värskusele, mürgistuste oht on suur. Mürgistused võivad olla erinevad, sealhulgas ka keemilised. Parem mitte värvida sisemisi ruume värviga tugeva lõhnaga või puhastada valamut tundmatu koduhooldusvahendiga.

Uus nädal toob kaasa uued väljakutsed. Need võivad olla väikesed, kuid toovad rõõmu. Kingitus sünnipäevalastele sellel nädalal on rõõm ja soojad emotsioonid . Päikseline kingitus sünnipäevaks külmas talvises ajas. Selle nädala jooksul on parem vältida rahvamasse ja mürarikkaid üritusi. Isegi tuttavate inimeste kogunemine võib muutuda väga väsitavaks ja ärritavaks.

Aktiveeruvad erinevad tumedad isiksused. On palju kuulujutte, intriige ja pettusi. Räägi vähem nendega, kelles sa pole kindel ja vähem räägi endast isiklikku. Kui midagi ei õnnestu, siis võid alusta uuesti. Tagasiminek, taandumine ja uuesti alustamine võivad olla kasulikumad kui uue alustamine. Mõnikord tahad midagi otsekohe ja praegu, kuid selleks tuleb olla moraalselt valmis, mõnikord isegi füüsiliselt. Ole kannatlik. Praegu pole õige aeg.

Täna esmaspäev. Energia on kõrgel tasemel on väga oluline säilitada kontroll oma emotsioonide ja tegude üle. Impulsiivsus võib mõnikord olla hea, kuid mitte täna. Täna on oluline lasta teistel teha oma vigu, mõistes, et need on vajalikud nende arenguks. Ära põgene vastutuse eest vastupidi, mida rohkem kohustusi võtad ja täidad, seda paremini saavutad suuremat tulemust. Täna võid saada suurt rõõmu inimestevahelisest suhtlemisest. Inimesed on positiivsed. See on ideaalne päev, et veeta aega oma pere, lähedaste ja sugulastega. On hea sõlmida lepinguid ja tehinguid. Investeerida raha uutesse ettevõtmistesse ja projektidesse.
Allikas: Facebook: Alexis Varnum

Vaata ka:

53670818443 84670bfb9c c

Eesti läbis Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni kohustusliku auditi heade tulemustega

15.–22. aprillini toimus Eestis Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO – International Maritime Organization) kohustuslik audit. Audit hindab

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!