Reede , 9 juuni 2023
Erakorralised uudised

Alexis Varnum kolmapäeva 5.04 sõnum

Armsad sõbrad! Täna on aprillikuu Täiskuu algus mis kutsub unustama kellaajad ja sukelduma sügavamale oma inspiratsiooni voogudesse: mõne jaoks see on töö, mõne jaoks loominguline projekt või uute teadmiste omandamine. Kui mõni ülesanne seisab inimese ees, siis tuleb tal välised häirijad ignoreerida, kella maha jätta ja pühenduda olulisele.

Töös ja tegevustes (siia kuuluvad ka looming ja õppimine) liiguvad protsessid Taeva Jõudude mõjul. Ülesanded kujunevad end ise, võib-olla mitte nii, nagu inimene mõtles, vaid nii nagu on praegu õige. Palju tekib suuri projekte, mille lahendused tuleb otsustada kohe praegu, kuid nende projektide tulemused võivad ilmneda alles pool aastat hiljem. Mõnikord pead riskima ja võtma suure vastutuse enda peale: see on neile, kes usuvad endasse ja oma äritegevuse, kes soovivad jõuda uuele tasemele ja teavad, et neil on jõudu selle taseme saavutamiseks.

Huvitav on see, et sel aastal on aprillikuu praktiliselt ilma selget armastuse energiat – need “summutab” lähenevate varjutuste koridor. Suhted on puhtad, õiged, ühendavad, kuid mitte kiiresti, vaid üldise loovuse või ühtse intellektuaalse mõtte kaudu. Inimesed naudivad koos töötamist, midagi huvitavat või neid ühenab vestluse teema. Selle päeva mõttekaaslased võivad aja jooksul saada sõpradeks või isegi armuda, ilma et nad mõistaksid, et säde süttis Täiskuul.

Tervis Täiskuul on sageli keeruline. Põhjuseta väsimus, suurenenud närvilisus ja ärevus, paanikahoogud. Võivad tekkida mäluaugud või ruumis orienteerumine võib olla häiritud. Eriti tundlikud on praegu lapsed: nad on tujukad ja ei mõista isegi, mis nendega toimub. Vanemate inimeste jaoks on raske ja tuleb jälgida, et eakad inimesed ei läheks üksinda jalutama. Inimeste seisund, kellel on depressioon või stressihäire, halveneb. Sellel päeval on väga oluline igasugune psühholoogiline eneseabi.

Inimeste ebakindlus võib tõusta. Väldi rahvamasse ja kontakte nendega, kellelt võib oodata vähemalt mingit agressiivsust. Positiivsest küljest: tugev loominguline vool võimaldab paljude ideede elluviimist: alates sümfoonia kirjutamisest kuni kodu kaunistamiseni. Iga looming kannab endas erilist energialaengut. Tehes midagi enda või kodu jaoks, näiteks kaunistus või pilti võid sellele kirjutada õnne, headuse, tervise ja kaitse sõnu. Saad isikliku või kodu talismani. Julgelt tegutse!

Soovin Sulle imelist päeva, head tuju ja rahu, tervist, kergust, valgust, soojust, armastust, küllust, edu, raha ja õnne!

Allikas: Facebook: Alexis Varnum

Vaata ka:

Isa leidis šokeeriva kirja oma kadunult pojalt. See, mis oli kirjas, on iga lapsevanema õudusunenägu

Miski ei ole hullem, kui koju tulles avastada, et Sinu alaealine laps on kodust ära …