Alexis Varnum: Kolmapäeva 11.01 sõnum.

Vahendame  Alexis Varnum postitust

Armsad sõbrad! Päev on täis aktiivseid vibratsioone, kuid sa ei saa ette aimata kuidas hakkavad arenema sündmused, sinu ettekujutuses peab minema mööda ühte rada aga ole valmis, et kõik võib järsku muutuda. Võimalik et täna asjaolud ja inimesed ei luba rahulikult istuda ja teha oma tööd. Pidevalt peadki tegutsema aga kõik see vaid lõpus toob kasu. Täna kõik sinu enda teadmised ja varem saadud kogemused näitavad sulle, mida sa veel lisaks pead tegema või millele tähelepanu pöörata või mida juurde õppida. On vajalik jälgida enda emotsioone ja aistingud, kuid ära suru alla, oska väljendada. Ära jää istuma halvas tujus, hapu näoga. Ürita suunata oma aktiivsus õigesse suunda. Samas pole soovitav reageerida agressiooniga ja olla ärritunud. Täna pole soovitav võtta vastu tähtsad otsused ja viia läbi läbirääkimised.

Hea on jalutamine, loomingulistele inimestele on soovitav olla omaette. Täna samuti on tähtis aktsepteerimine, võta vastu ennast ja teisi. On kerge sattuda teiste inimeste mõju alla ja ära kuula oma sõbrannade soovitusi, eriti kui need puudutavad sinu suhteid ja eraelu. Vähem teavad-paremini magavad. Hea on tegeleda paberitega ja süstematiseerida dokumente, panna kaustadesse, luua kord oma töölaual. Paremini liigub see töö, milles sa ei pea kiirustama ega askeldama. Usalda enda ingleid ja Universumit, kuula ennast, ära torma. Arenda usaldust ja usku endasse. Sa midagi ei saavuta kui täna vedeled diivanil ja vaatad telekat. Võta vastu kõik muutused ka need, mis sulle ei meeldi, tegutse. Päev võib olla keeruline inimestele, kelle psüühika pole stabiilne.

Soovin Sulle ilusat päeva, aktiivsust, usaldust, tarkust, rõõmu, soojust, valgust, küllust, armastust, edu, raha ja õnne!

Allikas: FB. Alexis Varnum

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised