Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Kolmapäev 18.01 sõnum.

Vahendame  Alexis Varnum postitust

Armsad sõbrad! Päeva energiad äratavad inimestes midagi müstilist. Sa nagu hakkad mõistma, et on olemas midagi nähtamatu ja mis võib mõjutada meie elu. Täna on võimalikud avastused, kui oled selleks valmis. Ürita vähem mõelda enda probleemidest, ole kergem, mäleta, et sina oled looja.

Parem kuula enda intuitsiooni. Tegevuses võid pisut riskida, ürita olla aktiivsem, väldi laiskust. Täna on ka rüütite päev, kuid ei tasu võidelda, parem on kaitsta ja alustada uut. Pole soovitav töö pinge, kindlasti leia aega puhkamiseks, muidu kiiresti kulutad enda energia. Pole soovitavad ärikohtumised ja mingite äri teemade arutamine, täna inimesed on konfliktsed ja agressiivsed.

Kontrolli oma mõtted ja usu ennast võimalik, et täna näed selgelt enda suunda. Ürita olla jälgija rollis, ära tülitse. On võimalikud pisikesed takistused, mis võivad tuju rikkuda. Vähem anna hinnanguid inimestele ja sündmustele. Energiat on vähem varsti on Noorkuu periood. Pole soovitav alkoholi tarvitamine ja töötamine materjalidega, mida sa ei tunne.

Soovin rahuliku päeva, head enesetunnet ja meeldivat tuju, kergust, valgust armastust, küllust, tervist, edu, raha ja õnne!

Allikas: FB. Alexis Varnum

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna toob Päike sulle energiat ja selgust. Kasuta seda,

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on suurepärane aeg keskenduda oma plaanidele ja jätta