Pühapäev , 25 veebruar 2024
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Kolmapäev 13.09 päeva sõnum.

Armsad sõbrad! Hele päev, nagu antud läbi palvete: inimene palus midagi või mõtles millestki ja talle anti see, avades võimalused. Nende kasutamiseks on soovitatav emotsioonide üle kontroll säilitada. Kui sa otsustad küsimustega tegeleda, kasuta loogikat, kannatlikkust ja rahu.
Töös ja tegemistes on mitmeid kasulikke üllatusi, mis aitavad plaani järgi tegutseda. Need ei sega ja on väikesed imelised abilised, kes ilmuvad nagu ime. Tuleb neid märgata ja mõista, et nad on siin ja kasutada neid ära.
Isiklikes suhetes valitsevad tuli, õhk ja veestiihiad. Palju kirge, palju sügavaid tundeid, mis võivad päeva sündmuste tagajärjel veelgi sügavamaks muutuda. Pea meeles, et tunnete avamine nõuab loogikat ja sisemist kannatlikkust. Tunnete ja emotsioonide avaldamine on võimalik rahulike sõnadega, mitte pisarate või karjumisega.
Tervis on keeruline. Võib olla pisut raskem kui eelneval päeval. Valu, ootamatud väsimushood. Siin on ainult üks retsept – puhata, vähem närveerida ja muretseda.
Päeva jooksul on palju kohtumisi, üksteise juurde sõitmisi, lihtsalt liikumist. Just liikumises lahendatakse enamus küsimusi ja inimesed leiavad teineteist, mis on eriti oluline meie keerulises maailmas.
Soovin Sulle head päeva, toredat olemist ja edasiliikumist, rõõmu, armastust, tervist, valgust, edu, raha ja õnne!
Allikas: FB: Alexis Varnum

Vaata ka:

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 23 veebruaril 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

ingel

Ingli Sõnum: Reede 23. veebruar 2024

Tänase ingli sõnum kutsub teid üles usaldama oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Teie sees on

error: Sisu on kaitstud!