Alexis Varnum: esmaspäeva 27.03 sõnum | MinuAeg
Laupäev , 9 detsember 2023
Alexis Varnum

Alexis Varnum: esmaspäeva 27.03 sõnum

Vahendame  Alexis Varnum postitust

Armsad sõbrad! Sellel nädalal võib inimene tunda, nagu ta kulgeks vooluga kaasa: tulemused võivad tulla või mitte, kuid selle pärast pole praegu vaja muretseda – see pole nii oluline, kõik juhtub õigel ajal. Oluline on hinnata igat hetke, mida elus kogeme: see on nädala võtmeülesanne. See on aeg lõõgastumiseks ja puhkamiseks pärast pingelist üleminekut suve poole koos noorkuuga ning enne arjutuste koridori, kuid selle mõju hakkame tundma juba peale Täiskuud (6. aprill). Praegu on aeg valge, puhas ja liikuv nagu kevadine vesi, mis leiab oma tee, samamoodi võib inimene leida oma tee.

Töö ja äritegevuses on praegu kõige soodsam energia lühiajaliste projektide jaoks, mis kestavad umbes kaks-kolm nädalat: varjutuste koridoris võivad varem alustatud asjad aeglustuda, tühistuda või oluliselt muutuda. Kuid lühikese tähtajaga ülesanded on avatud. Need liiguvad natuke kaootiliselt: peab kiiresti mõtlema, mõnikord muutma ülesande täitmise käiku, aeg-ajalt tungivad projekti sisse värsked ideed, millele ei saa tähelepanu pööramata jätta – need on huvitavad ja loovad arengut. Mida uuem idee, seda parem. Katse rangelt kinni pidada traditsioonilistest töömeetoditest ja plaanide muutumatusest on kui soov säilitada eelmise talve lund. Kuid inspiratsioon langeb soodsale pinnasele. Inimene, kes on kerge meeleolu ja ettevõtliku kujutlusvõimega, saavutab nüüd parimad tulemused. Kuigi selles nädalas ei pääse edu tundest isegi kõige kangekaelsem.

Rahaline energia toob nii palju kui inimene teenib. Saak on õiglane, vastavalt inimese pingutustele, teadmistele ja kogemustele. Mis seemned on külvatud, need ka idanevad. Lisaks saab inimene sellel ajal tulu oma varasematest investeeringutest. Mingi minevikus tehtud toob oma tulemused, kuid need on samuti õiglased vastavalt sellele kui palju on inimene paustanud. Raha sissetulekud on oodatud ja meeldivad. Mida vähem kulutusi, seda parem. Selles osas tuleb olla ettevaatlik: maksete tegemine võib ebaõnnestuda. Kontrolli makseandmeid, ole ettevaatlik online-maksetega, ning ära klikki kahtlastele linkidele, mis pakuvad midagi maksta või vaadata. Ole ettevaatlik praegu on palju kelme, ürita kõiki kontrollida.

Suhted on kevadised. Ühelt poolt toovad nad rõõmu ja uut. Paljud kontaktid saavad uue jõu ja inspiratsiooni, ning midagi tundub algavat nullist. Nullist, kuid see pole kordus, vaid just uus, mida iga inimene suhetesse toob. Selles peitubki uus: inimesed tutvuvad üksteisega uuesti ja seni ei tea, mida oodata teineteiselt. Mõned jooned tunduvad täiesti võõrad ja nendega tuleb harjuda ning see pole sugugi lihtne: miski võib šokeerida, midagi ei pruugi sobituda sinu maailmavaatlusega, ning midagi nõuab tõsiseid otsuseid. See, et selliseid otsuseid tuleb teha, võib rõõmustada, kuid kas inimene on valmis neid praegu vastu võtma… Mida praegu kindlasti tuleks välistada, on suhtevägivald. Ei tohi suruda, sundida tegudele või otsustele, nõuda kiiret vastust. Kui inimestel on praegu hea ja lihtne suhelda – see on juba suur rõõm, kui nad vabalt ja austusega võtavad vastu muutusi üksteises ja suhetes – see on juba alus tulevaseks arenguks. Seniks võib kulgeda nagu voolav vesi, mõtlemata, kuhu see viib. Uutes suhetes on samuti palju huvitavat, kuid siin tuleb olla ettevaatlik. Palju ahvatlevaid kohtumisi, kuid samuti palju kiusatusi. Konfliktid võivad saada uue arengu taseme, mis on valus ja haavatav.

Tervise seisund on rahulik, kuid peaks olema ettevaatlik: rahu ja tasakaal võivad kergesti muutuda valede toimingute tõttu. Tuleks pöörata tähelepanu jookidele, mida me tarbime: keha jaoks sobivad puhas vesi, piimatooted (kui inimene talub neid hästi), taimeteed. Kuid joogid ei tohiks olla külmad, kuna külm võib kahjustada seedimist, ning soojad joogid stimuleerivad toidu töötlemist. Alkohol, happelised mahlad (näiteks apelsinimahl) ja lahustatud keemilised joogid pole soovitatavad. Kirurgia protseduurid ise kulgevad rahulikult, kuid kiireloomulisi operatsioone on rohkem kui tavaliselt.

Sünnipäevalapsed uuel nädalal kogevad muutusi ja samal ajal parandusi. Midagi transformeerub nende elus nii aktiivselt, et tahaks peatuda ja mõelda. Kuid pole aega! Astu edasi või saatus tõukab sind selja tagant. Ole ettevaatlik teedega. Need võivad eksitada ja segadust tekitada. Väldi praegu elus olulisi muudatusi. See kehtib mitte ainult äriprojektide, vaid üldse kõigi suundade kohta. Sel ajal parem mitte olla eriti helde. Kevadel pole erilist küllust ja probleem ei seisne tegelikus sissetulekus, vaid selles, et energiatase on nõrgenenud. Praegu ei saa ennast kiita. Eneseimetlus avab sinu ressursid ümbritsevatele, muudab need kadedaks ja pahameelseks. Hoia oma asjad enda teada, hoia oma väärtusi halva silma eest. Kuid avasta uut ruumis, inimestes, endas, informatsioonis, maailmas ja liigu kevade vooluga kaasa, see on praegu ebatavaline ja huvitav.

Täna esmaspäev. Päev, mil kõik on võimalik. Võid alustada uut, midagi teha, töötada, suhelda, tutvuda, liikuda. Tasub teha kõike, milleks on olemas jõudu. Tööta palju, alusta uut, riski. See, kes täna tööd alustab, täidab nädalase ülesannete mahtu. Kevadel päev toidab aastat. Tulevane päev on just see päev, mis toidab aastat. Tööst loobumine sel päeval tähendab tulevaste probleemide tekkimist. Hiljem selgub, et midagi tuli teha, aga inimene oli laisk ja ei viitsinud.

Praegu on oluline hoida suhteid ja luua uusi tutvusi. Siiski on kaks aga! Esiteks, ära alistu liigsetele emotsioonidele, pole vaja oma iseloomu näidata: kui suhtlus ei meeldi, siis lihtsalt lahku. Suhteid ei tohi rikkuda, need võivad tulevikus vajalikuks osutuda. Teiseks, väldi kiusatusi. Sel päeval võivad tulla meeldivad, kuid kahtlased pakkumised. Need võivad olla ohtlikud, kuigi alguses nii ei paista.

Igasugune terviseseisund on ajutine. Nii üleliigne kui ka puudulik energia kuluvad kiiresti ära. Sel päeval, kui midagi tõsist pole juhtunud, on parem mitte tähelepanu pöörata enesetundele kõik läheb mööda.

Täna on raske näha inimest sellisena, nagu ta tegelikult on, seega ära usalda liiga palju sõnu ja ilusaid poose. Ära lase kellelgi häirida sinu mõtted, soovid ja eesmärgid.

Soovin sulle head nädalat, ilusat päeva, kergust, valgust, arengut, küllust, armastust, edu, raha ja õnne!

Vahendame  Alexis Varnum postitust

Related

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev on sinu jaoks hea päev romantika jaoks.

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev toob sulle kaasa rahu ja tasakaalu. Sa

error: Sisu on kaitstud!